Rimmel London Scandal Eyes Likit Far 006 Rich Russet | Bir Buket Kozmetik

Rimmel London Scandal Eyes Likit Far 006 Rich Russet

/ 2 comments

Selam Canlar,

Rimmel London benim çok sevdiğim bir marka, kullandığım bir çok ürününden çok memnunum sanırım en az toz farlarını seviyorum ve allık renklerinin çok  az olduğunu düşünüyorum.


ama değişik ürünler getiren bir marka, hele fondötenlerinin hastasayım.Bu likit farı da büyük umutlarla aldım.


Çok bayılmadım desem yeridir. Renk şahane o bir gerçek ama onun dışında sürümü çok kolay değil,  kendi aplikatörü ile göz kapağına sürdükten sonra dağıtmak gerekiyor ve eşit bir şekilde dağıtmakta zorlandım ayrıca biraz fazla sürüldüğünde parça parça topaklanma yapıyor.


Bazen şansıma kolay ve düzgün uyguladığım aaa ne kadar güzel duruyor derken genelde beni çok uğraştıran bir ürün olduğu için pek elim gitmiyor. Krem farlar varken likit farlar bana göre değil sanırım.


Var mı deneyen , bu ürünü sorunsuz kullanlanan tek beceriksiz ben miyim yahu?

Sevgiler
BUKET

2 yorum:

  1. Rengi tam benim tarzım, alıp almama konusunda hep elimin gidipte birtürlü sepete atamadığım bir üründü bu, sürümü kolay değilse sorun benim için, zira iki göz eşit değilse benim psikoloji yerle bir :) bu yüzden birinde dağınık birinde az dağınık beni sıkar. Belkiiii indirimde vs sırf rengi için edinebilirim yinede bilemiyorum.. Bu arada bende sizi blogumda görmek isterim..Sevgiyle..

    YanıtlayınSil
  2. Çok severek kullanıyorum aynı rengi fakat kuruması açısından içeriği uçucu olduğu için çabucak dağıtmak gerekiyor yanlızca parmakla dağıtarak randıman alıyorum ben, kalıcılığı hoş sürümü bitişi güzel... Krem ürünleri çizgi çizgi topak olacağı için sen kullanmam ama bu ürün ve maybeline color tattoo lar oldukça başarılı... Fakat ten renklerini bulabilsek birde...

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.