Maybelline Color Tattoo Fierce & Tangy | Bir Buket Kozmetik

Maybelline Color Tattoo Fierce & Tangy

/ 1 comment


Selam Güzeller,

Harika bir ürün, harika bir renk, ama yine Türkiye'de olmayan ürün.

Tekrar söylüyorum markanın Türkiye'ye gelmemesini anlıyorum ama Türkiye'de olan markanın en iyi ürünlerini getirmemesini anlayamıyorum.

Evet Color Tattoolar Türkiye'de var ama sanırım toplam 6-7 rengi var, yurtdışında ise sınırlı üretimlerle beraber onlarca rengi var.Çünkü çok başarılı ürün, çünkü yeni renkleri çıktıkça insanlar koşarak gidip alıyor biz de ağzımız açık bakınıyoruz.

Ben ülkemizde olmayan bir çok rengini de topladım bir kısmısı sınırlı bir kısmı sürekli bulunan seriden. 

Fierce & Tangy de sürekli bulunan seriden ilk bakışta cırt bir turuncu, balkabağı rengi...Bazı color tattooların aksine tek başına pek kullanmaya müsait değil renk olarak gözlerde biraz cırt bir renk olarak duruyor, tabi özellikle böyle bir görüntü istiyorsanız o ayrı.


Ama renk, vizonların, kremit renklerinin, kahvelerin altında harika bir baz olup bu farlara farklı bir boyut ve renk kazandırıyor.


Kolay sabiyleniyor , göz çukurunda topaklanma yapmıyor, e daha ne olsun.... Türkiye'de de olsun..... başka bir derdimiz yok....

Sizde yurtdışından alma imkanına sahipseniz ve değişik renkleri seviyorsanız mutlaka bir bakın derim.

Sevgiler 
BUKET

1 yorum:

  1. Bloğunun yeni hali çok güzel olmuş, resimler filanda çok güzel, çok iyi yapmışsın :) Banada lazım şöyle güzel bir değişiklik.

    http://modabenvekozmetik.blogspot.com.tr

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.