LR Cosmetics Ürünleri | Bir Buket Kozmetik

LR Cosmetics Ürünleri

/ 1 comment

Günaydın Canlar,

Umarım hepiniz işinize kolay ulaşabilmişsinizdir, evde olma lüksü olanları da ayrıca bir kıskanıyorum bilginize. Ben ofisime yürüyerek geliyorum ve çooook zor geldim. Kar İstanbulda hiç güzel değil hele dışardaki canları düşündükçe bitsin artık diyorum, herhalde yaz için gerekli suyu toplamışızdır artık şöyle ılık havalara yol alalım...

Hava soğuk , ama kozmetik konuşmadan da olmaz, bugün sizlerle yeni bir marka paylaşıyorum. Esasen marka bildiğim kadarıyla çok köklü ve çok eski bir marka benim çocukluk zamanında ağabeyim okul harçlığını çıkarmak için LR temsilciliği yapardı inanılmaz kaliteli parfümleri vardı, gizli gizli tester kutusunu çalıp oynardım.Tabiki zaman içinde marka kendini yenilemiş öncelikle ambalajları bir şahane olmuş. Karolina isimli parfüm şişesi bir şahane kokusu da en az şişesi kadar güzel çiçeksi bir koku.


Far paletinin içindeki renklere bayıldım, hem ıslak hem kuru kullanıma uygunlar, Islakken tabiki daha canlı renkler elde etmek mümkün.Maskarası günlük kullanıma daha uygun özellikle işe giderken kullandığım bir ürün , aşırı dramatik bir volume vermesi yok, daha doğal kirpikleri çok güzel ayıran  bir maskara, daha çok volume istediğimde maskara bazı ile beraber kullanıp çok güzel sonuçlar elde ediyorum.Son olarak renk dengeleyici bu transparan pudrayı da severek kullanıyorum, renk dengeleme etkisi olarak bir fark gördüm mü hayır, ama transparan pudra olarak işini iyi yapıyor, makyajı sabitlemede ince yapılı pudra arayanlar deneyebilir.

Bu ürünleri denememe sebep olan bademlebuduk etkinliğinin sahibesine de teşekkür ediyorum.

Sevgiler
BUKET

1 yorum:

  1. çok güzel ve açıklayıcı bi yazı olmuş, ellerinize sağlık..

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.