H&M Kalpli Allık | Bir Buket Kozmetik

H&M Kalpli Allık

/ 3 comments


Selam Kızlar,

H&M in allıkları %80 başarılı yani başarılı derken pigmentasonları iyi, uygun fiyatlı, renklari güzel, rahat dağıtılabiliyorlar.

Aynı şeyler bu şekerlik için de geçerli, nedense H&M bu ürüne isim ya da numara vermemiş.

Sınırlı üretim olanürünlerden üstlerinde sınırlı üretim yazmasa da bu cici paketli ya da desenli ürünler bir görünüp bir kayboluyor H&M de, üstelik her mağazada da bulunamıyor ne yazık ki.Görüntüsünün güzelliği bile yetiyor, 8.95 TL lik bir allık için başarı paketi çok kötü değil hatta alt tarafında aynası ve dandik fırçası bile var.


H&M daha önce aynı paketleme tarzında 2 tane de güllü allık çıkarmıştı, onlar da bu ürün de Phsicians Formula Happy booster allıklara benziyorlar, hele bu kalpli olduğu için daha fazla benziyor.


Kötü özellik olarak bu allık için fazla kalıcı olmadığını söylemek zorundayım gün içinde mutlaka tazelemek gerekiyor, ama  bu sorunun olmadığı fazla ürün de yok gibi değil mi?


H&M den daha çok mağazada kozmetik  ve bol stok bekliyoruz, isteyenin bir yüzü kara...


Sevgiler
BUKET

3 yorum:

  1. Çok cici gerçekten ben buğday tenliyim bişe cildim senin ki gibi çok yağlı vicik vicik o derece yani. Wake me up fondoteni çok merak ediyorum ve denemek istiyorum ama yağlı ciltlere uygun olmadığını okudum hep deneme fırsatın oldu mu hiç fikirlerin benim için çok önemli bide bu aklımın daha doğal tonlarda olanı varmı şeftali gibi şimdiden teşekkürler yeni yazılarını heyecanla bekliyorum. .:)

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. bu allık tek renkti canım wake me up ı da ben çok seviyorum ama yağlı cilt olup sevmeyen çok insan var kişiden kişiye değişiyor

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.