Gosh BB Powder | Bir Buket Kozmetik

Gosh BB Powder

/ Leave a Comment


Merhaba Güzeller,

Yarın iş var gecenin saat 1'i , gördüğünüz gibi headerımı da değiştirdim, nasıl mutluyum anlatamam, ilerde ufak tefek değişikliklerde olabilir,şimdilik çok mutluyum ve durmadan yazı yazmak istiyorum.


Bunda yeni kameramında etkisi var, bekleyen 100 kadar postum olduğu için bir an evvel onları bitirim yeni cicimle daha da güzel fotoğraflar çekmek için sabırsızlanyorum.
Gelelim ürünümüze, Gosh'un tanıtım lansmanında hediye edilen ürünlerden biriydi bu pudra,  6.5 gramlık çok büyük olmayan bir ürün ama indirim zamanlarında fiyat çok uygun oluyor.Bu BB cream, CC cream, BB pudra vb furyaların her üründe olmasına anlam veremiyorum, bb pudra olmasının bir farkını hissetmedim açıkçası. Ama pudra olarak severek kullandım, hatta şu anda yarısından çoğunu kullandım, ambalajını çok sevdim gayet sağlam aynalıRengi benim için bir ton açık tekrar alırken 1 ton koyusunu tercih edeceğim,  Pudra çok kalın yapılı kurutucu bir pudra değil, günlük kullanım için gayet uygun yanımda taşıyıp gün içinde tazeleyebiliyorum.

Matlaştırma  özelliği fena değil ama cakey denilen o kat kat pul pul pudra görüntüsü yerine daha pürüzsüz bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Natural görüntü vaadi doru ama ben nemlendirici bir yanını görmedim.

Sonuç olarak keyifle kullandığım bir ürün oldu.


Sevgiler
Buket

Basın ürünüdür.

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.