Flormar eye perfection primer 02 sweet coral | Bir Buket Kozmetik

Flormar eye perfection primer 02 sweet coral

/ Leave a Comment

Selam güzeller,

Flormar'ın çıkardığı güzel ürünlerden biri daha, uygun fiyatlı olupta önerebileceğim tek primer The balm put a lid on idi şimdiye kadar.

Ama flormar da ona muadil olabilecek ürünlerle karşımıza çıktı.


Ürünler diyorum çünkü bildiğim 3 rengi var. Bendeki 02 Sweet Coral, bu ürünü Türkiyedeki diğer muadillerinden ayıran en önemli özellikte renkli oluşu.


Ben tüp formundaki göz primerlarını daha çok seviyorum, lipgloss gibi olanlardan pek hoşlanmıyorum, hele pahalı ürünlerde tüpün içinde kalan onca ürün içimi acıtıyor, bu şekildeki tüplerde ürünü ziyan etmeden kullanmak ve gerektiğinde kesmek daha kolay.


Gelelim ürünün performansına, bugüne kadar lorac, nars, too faced, urban decay vb. bir çok göz bazı denedim, benim göz kapaklarım kuru olduğu için sanırım kalıcılık, ürünü sabitleme konusunda diğerlerinde olduğu gibi bu üründen de memnun kaldım ama çok aşırı yağlı göz kapaklarınız varsa aynı sonucu alamayabilirsiniz, o zaman size tavsiyem Nars olacaktır.


Yine de renkli bir alternatif için sweet coral çok uygun, tek başına göz kapağına verdiği hafif pembelikle günlük makyajda uygulanıp bir de eyeliner çekerek pratik makyaj yapmak mümkün.

Dediğim gibi çok primer denedim benim dikkat ettiğim bir nüans ise primerın yapısı, çok fazla akışkan ıslak yapılı yada aksine kuru yapılı primerlardan hoşlanmıyorum,Flormar sweet coral için biraz akışkan yapısı var demek mümkün, yedirmek için biraz uğraşmak gerekiyor ama krem far amacıyla kullandığınızda elde ettiğiniz sonuç bu uğraşmaya değiyor.

Sonuç olarak  parasını hak eden görevini yapan ve renk seçeneği olan güzel bir ürün, özellikle renkli primer arayanlar bakabilir.

Sevgiler
BUKET
Basın ürünüdür

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.