Farmasi Göz Makyajı Temizleyicisi | Bir Buket Kozmetik

Farmasi Göz Makyajı Temizleyicisi

/ 2 comments

Selam Güzeller,

Hepimizin hayali şöyle yağsız, göz yakmayan bir seferde her makyaj kalıntısını temizleyen ve uygun fiyatlı makyaj temizleyicisi....bu ürün o mu tam olarak değil.
Öncelikle 2 fazlı, yani yağlı bir yapısı var, olmasa daha iyi ama bu beni çok rahatsız eden bir durum değil çünkü artından makyaj temizle mendili ya da suyu ile mutlaka siliyorum.


Makyajı güzel çıkartıyor mu ? Evet maskara , liner, hepsini güzel temizliyor ve gözlerimi yakmıyor.Üstelik içeriği de temiz, Farmasiyi ayrıca yerli bir marka olduğu için de çok seviyorum. Bu ürünün tek kusuru yüksek fiyatı, katalogda gördüğüme göre fiyatı oldukça yüksek ama benim için fark etmez diyorsanız mutlaka bakın derim.


Sevgiler
BUKET

2 yorum:

  1. Selam güzellik çift fazlı ürünler zaten hep yağlı oluyor garnier kusursuz makyaj temizleme suyunu hiç bişeye değişmem çok çok çok tatlisin yeni abone olsam da uzun zamandır takip ediyorum seni samimiyetin o kadar güzel ki..

    YanıtlayınSil
  2. ben önce bir makyaj temizleyici ile silip sonra garnier, bioderma ya da bir benzeri ile üstünden geçiyorum. Çift fazlı ürünler evet yağlı , benim dediğim yağsız olsa da keşke onlar kadar iyi çıkarsa ....ama yok öyle bişey sanırım

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.