Essence Sun Club Sun Glow | Bir Buket Kozmetik

Essence Sun Club Sun Glow

/ 4 comments
Selamlar,

Essence Sun Club all in one bronzer çıktığında deli gibi aramıştım bunları ah ahhh çok ihtiyacım varmış gibi fotoğrafını çekmişim de kenarda kalıvermiş.

girişten anlaşılacağı gibi sevemedim ben bu ürünü, öncelikle kullanamamamın kesin bir sebebi var ki keskin şekerli tarçınlı gibi kokusu, normalde koku konusunda sıkıntı çekmem herkesin şikayet ettiği rimmel london ya da loreal ruj kokularına bayılırım ama bu koku sadece sevmemek değil bende baş ağrısı yapıyor resmen.

Ürün mantık olarak , far allık yada aydınlatıcı gibi kullaılma olanağı sağladığını söylese de , renkleri ayrı ayrı kullanmak yada ayrı kullanıldığında büyük ton farkı elde etmek de pek mümkün değil ve ton olarakta fazla turuncu ve ışıltılı gibi geldi bana, yıldızımız barışmadı ne yazık ki.


Sevgiler
Buket

4 yorum:

 1. vavv site değişmiş bence harıka olmuş herşeyiyle, düzgünleşmiş iyice ,gule gule kullan bu guzellıgıde herkes memnun bundan bı bende yok galübağ (:

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim canım biraz değişiklik iyidir dedim

   Sil
 2. Yaaa Buket abla ben çok sevmiştim bu ürünü.Keşke Bursa'da bulabilsem de tekrar alsam:( Benim de hoşuma giden tarafı ışıltısıydı.Hele bronz tende çok güzel duruyor.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. hayatım tercih meselesi , bana pek uymadı bu ürün ama herkes için öyle olacak diye bir kaide yok, senin sevmene sevindim

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.