Dior Poudre Shimmer Amber Diamond | Bir Buket Kozmetik

Dior Poudre Shimmer Amber Diamond

/ Leave a Comment

Günaydın kızlar,

İyi yıllar hepinize, inşallah bu senemiz geçenlerin hepsinden güzel olsun.

Yılın ilk yazısı çok uzun süre almak istediğim ama Türkiyede bulunmadığı için alamadığım bir ürün, aldıktan sonra ise bir süre elim  gitmedi o kadar güzel görünüyordu ki kıyamadım.

 Dior'un çok sevilen aydınlatıcısı Dior Poudre Shimmer dan bahsediyorum, bendeki rengi 02 Amber Diomond, bir de pembe tonlu olan Rose Diamond rengi vardı bildiğim.

Youtube da bir çok gurunun favori ürünü olmasına rağmen Dior bu ürünü üretimden kaldırmış, yani Türkiyede olmamasının dışında yurtdışında da bulmak zor, belki amazon veya 2. eli bulunabilir.Ben çok severek , keyifle kullanıyorum, hem verdiği ışıltıyı hem de canım istediğinde koyu tarafını allık gibi kullanmayı seviyorum. Resimdende gördüğünüz gibi inci beyazından bronza doğru yönelen bir renk scalası var, ürün eşsiz bir ürün değil bobbi brown'ın shimmer brick serisinde de buna benzer bir çok rengi içinde bulunduran ışıltılı pudra bulmak mümkün.

Bu tarz ürünlerin çok yönlü olmasını da ayrıca seviyorum, gerektiğinde far olarak ya da göz pınarı aydınlatıcısı olarak da kullandım, yine de göz için üretilmemiş olan ürünleri göz bölgesinde kullanırken dikkatli olmakta fayda var, göz hassasiyetiniz varsa aman dikkat derim.


2015 hepimiz için ışıl ışıl geçsin...

Sevgiler 
BUKET

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.