Wet n Wild Mega Liner | Bir Buket Kozmetik

Wet n Wild Mega Liner

/ 1 comment


Selam kızlar,

Wet n wild ürünleri gönlümüze taht kurdu, farları, ojeleri, rujları derken eyelinerını da denemek gerekirdi diye bir indirimde rastlayınca kapı verdim.Ben mat siyah rengi seçtim,  ışıltılı bir siyahı da var. Uygun fiyatı  indirimde daha da uygun oldu , fiyatına göre görevini tam olarak yerine getirebilen bir ürün.


İnce bir fırça ucu var, kullanımı en kolay olan likit eyeliner diyemem, biraz alışmak gerekiyor, ama alıştıktan sonra ince ucu bir avantaja dönüyor.


En güzel özelliklerinden biri rengi çok iyi mat bir siyah, siyah diye alıp da gri çıkan eyelinerlara dayanamıyorum çünkü.


Bende hiçbir şekilde akma bulaşma yapmadı ama her zamanki gibi hatırlatıyorum göz bölgem kuru olduğu için bende akan bulaşan  pek eyeliner, maskara  ile karşılaşmıyorum ama kişiden kişiye değişen bir durum.

Sonuç olarak uygun fiyatlı bir eyeliner arıyorsanız bu ve NYC likit eyeliner ikisi de eşit derece de başarılı ürünler tavsiye ederim canlar.

SEvgiler
Buket

1 yorum:

  1. İşte aradığım ürün... Wet'n Wild'ın Comfort Zone paletinden sonra eyelinerı da denenmeye değer bence. Yazı için teşekkürler, ilk fırsatta alacağım

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.