The Balm Brow Pow Kaş Farı | Bir Buket Kozmetik

The Balm Brow Pow Kaş Farı

/ 4 comments


Yaşasın yeni bir Balm ürünü :), 

The balm'ın ülkemize yeni gelen kaş farını geçen indirimde hemen kaptım, son zamanda kaş ürünlerine takış durumdayım hepsini deniyorum ilk fırsatta Amerikadan Anastasia almayan nolsun.Efenim brow pow bildiğiniz tekli far boyutunda, içinde wax içermeyen sadece tek far bulunan bir ürün, keşke  paketi ikiye bölüp bir kısmı far bir kısmı wax olan bir ürün yapsalarmış diyor insan.


Yani ürünün sabitleme özelliği yok, sadece kaş şekillendirme ve boşlukları doldurma için.
Neyseeeee napalım biz de üstüne başka sabitleyici maskara tarzı ürün kullanırız diyerek ürüne geçelim.


En büyük eksiği sadece üç rengi bulunması bendeki en koyusu ve görebileceğiniz gibi çokta koyu değil hani, ülkemizdeki çoğu kara kaşlıya hitap etmeyecektir, ben de saçlarımı ve kaşlarımı açtırmadan önceki dönemde olsam renk olarak memnun kalmazdım sanırım.


Paketi klasik balm ambalajı işte, bu tarz paketler çok sevimli yanda taşımak için hafif ve sağlam ama karton olmalarından dolayı plastiğe göre daha çabuk yırpanıyorlar.


Neyse dediğim gibi ürünün renk skalası çok geniş değil ama var olan 3 renkten biri size uyuyorsa denemeye değer, kolay uygulanan fazla toz toz olmayan dozunda renk veren küllü bir ton barındırdığı için sırıtmayan bir renk.

Var mı aranızda bu ürünü deneyen, beğenen ?

BUKET

4 yorum:

 1. Zaten kaş doldurmak için yapılan ürünlerde çok renk çeşitliliği yok. Kaşlarında görmeyi de isterdim ama rengi çok doğal.

  YanıtlayınSil
 2. bunun yerine kaş maskarası tarzı bir şey çıkarsa daha iyi olur The Balm bu rengi mat bir kahve far ile de elde edebiliyoruz zaten..

  YanıtlayınSil
 3. Sevgili Buket belki biliyorsundur ama ben yine de soyleyeyim, maybelline color tattou permanent taupe ile uzun zamandir kaslarimi boyuyorum, blogda ve ins. hesabimda pek cok kez gosterdim, benim icin mukemmel kas urunu uzaklarda degilmis , rengi uyuyorsa belki denemek istersin, sevgilerrrr.....

  YanıtlayınSil
 4. THE BALM'ın kaş kitlerini görmemiştim. Genelde indirimden indirime standa uğrayınca görmemem norma herhalde, talan olunca :)))

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.