Rimmel London Brow This Way Kaş Maskarası | Bir Buket Kozmetik

Rimmel London Brow This Way Kaş Maskarası

/ 1 comment

Günaydın Kızlar,

Sevindirici bir ürün ile karşınızdayım, yüksek fiyatlı muadilleri çok olmasına rağmen ülkemizde uygun fiyatlı renkli kaş maskarası yoktu, bu açığı Rimmel London Brow this way ile kapattı.

Ancak ürünün olumlu olduğu kadar olumsuz yönleri de var. Hep beraber inceleyelim.


Bendeki rengi Dark Brown, bildiğim kadarıyla medium brown ve blonde olmak üzere 2 ayrı rengi daha var, ben rengi kendime uygun buldum ama bir çok kaş ürününde olduğu gibi renk seçeneği az.

Fiyatı çok uygun hele indirimde 8-9 TL ye almak mümkün.


Fırçası normal bir maskaraya kıyasla daha küçük ama Benefit kaş maskarasına kıyasla çok daha büyük bu yüzden kullanımda sorun çıkabiliyor, sürerken bulaşma sorunu yaşanabiliyor, ayrıca ürün biraz ıslak bu sebeple de bulaşma olayı daha çok olabiliyor, dikkatli uygulamak lazım.Kaşlara hafif renk verme, minik seyreklikleri daha dolu gösterme işini iyi yapıyor ama belirgin bir boşluk varsa altına kaş farı kullanmak şart olacaktır, kaş şekillendirmesi iyi benim çılgın kaşlarımı bile yerli yerinde tutabiliyor ve kaşları çok sertleştirmeden bu işi yapıyor. 

Benefit ile çok karşılaştırılabilecek bir ürün değil esasen, ama aradaki fiyat farkı da göz ardı edilemez, ben kaş farları ile beraber kullanmayı tercih ediyorum, günlük kullanımda gereksinimlerimi karşılıyor ama her kaş ürünü postumda dediğim gibi Anastasia Brow Pomade denemeden şu gönlüm rahat etmeyecek. :)

Sevgiler
BUKET

1 yorum:

  1. Altına kaş farı sürerek kullanma fikri güzelmiş bir de öyle deneyeceğim :)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.