Gosh Smokey Eyeliner (03 Smokey Plum) | Bir Buket Kozmetik

Gosh Smokey Eyeliner (03 Smokey Plum)

/ Leave a Comment


Selam Güzeller,

Yukarda son Gratis indiriminde kaptığım Gosh cicileri görebilirsiniz. Doğrusu marka ülkemize ilk geldiğinde hem değişik bir marka deneyebileceğim için sevindim hem de fiyatları görünce aman değmez diye boyun  kıvırdım.


İlk bakışta fiyatların beklentimizden yüksek olduğunu söylemek zorundayım ama en büyük avantajı Gratiste satılması ve Gratis'in çok şahane indirimler yapması, denediğim ürünleri tek tek paylaşacağım, marka hakkında fikirlerim kullandıkça daha da olumluya döndü.

Bir çok ürününü de lansmanda kurcalama imkanı buldum, bir sonraki indirim için alacaklar listem hazır bile. Markadan tek beklentim, diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemize de sık sık yeni ürünlerini getirmesi.

Wet n Wild geleli uzunca bir zaman olmasına rağmen yeni hiç bir ürününü görememek biraz hayal kırıklığı yaratıyor, inşallah Gosh da böyle olmaz.Gelelim aldığım ürünlerden Smokey göz kalemine, paketine aldırmamak lazım renk oldukça koyu patlıcan moru, smokey plum hatta uzaktan oldukça siyahı andıran güzel bir renk.


Çok çok yumuşak bu sebeple sürümü kolay, arkasındaki aplikatörle dağıtmak mümkün ben alt kirpik dibine uyguladığımda bu aplikatörle hafifçe dağıtım buhulu bir hava veriyorum.


Sonuç olarak çok keyifle kullandığım bir ürün oldu, önümüzdeki indirim de Gosh markası da olursa velvet kalemlerini de denemek istiyorum.

Sevgiler
Buket

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.