Bademlebuduk Çaypartisi (Blogger Etkinligi) 1 | Bir Buket Kozmetik

Bademlebuduk Çaypartisi (Blogger Etkinligi) 1

/ 2 comments

SelamCanlar,

Bu günkü yazım çok keyifli çok renkli pullu payetli.....

Blogger arkadaşım www.bademlebuduk.com Elifin düzenlemiş olduğu  Grand Hyatt İstanbul 34 Restaurant daki çay partisine  katıldım geçen hafta.

Dünyaca ünlü şefimiz Fabio ve pasta şefi Şaban Beyin bizim için özene bezene hazırladığı sofraya hepimiz bayıldık, dünyanın değişik yerlerinde çay saatlerinde yenilen özel tatları biz de tatma fırsatı bulduk, hepimizin en büyük şikayeti sanırım bu kadar çeşitten hepsini deneyememek ve rejimlerin yalan olması oldu.


Özellikle Grand Hyatt İstanbul'un harika bir iş çıkardıklarını belirtmeliyim çok iyi ağırlandık, mekan masa süslemeleri ve çalışanların yardımları ile çok güzel bir gün geçirdik.


Bu arada söylemeyi unuttum konsept olarak hepimiz pullu payetli giyinmiş ışıl ışıldık :)


Elif- Şefimiz Fabio ve Pasta şefi Şaban Bey
Yrmrsi içmesi şahane de bu tür buluşmaların en büyük kazanımları yeni blogger dostlarla tanışma fırsatı, tadı damağımda kaldı doğrusu, ortak ilgi ve hobiniz olan güzel insanlarla bir arada olmak çok keyifli bu sayede bir çok güzel arkadaş edindim çok mutluyum, keşke daha çok oturup kaynatacak vaktimiz olsa.

Bu kadarla kalmadı tabi, firma yetkilileri de bizlere eşlik etti ürünlerini tanıttılar, hem de güzel hediyeler getirdiler.

En çok merak edilen konu o biliyorum  sponsor cicileri bir sonraki postta olacak, ayrıca videosunu da çektim yakında youtube kanalımda, etkinliğe katılan arkadaşlarımın listesi aşağıda onlara da bir uğrayın bakın bakalım onlar neler anlatıyorlar.

Herşey için tekrar teşekkürler Elifçiğim
Emeğine sağlık


2 yorum:

  1. buketcim, seni tanıdığım için çok mutluyum, iyi ki geldin canım.
    ellerine sağlık, videonu heyecanla bekliyorum...
    sevgiler

    YanıtlayınSil
  2. Ne güzel bir etkinlik olmuş yahu, fotoğraflara bakmak dahi orda olmak istemeye yetiyor :)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.