Urban Decay Vice 3 Palet | Bir Buket Kozmetik

Urban Decay Vice 3 Palet

/ Leave a Comment


Selam Kızlar,

Zayıf noktalarımdan biri far paletleri bildiğiniz gibi, hele Urban Decay farlar ve de Vice serisine ayrı bir düşkünlüğüm var.

Naked paletler mi Vice mı derseniz kesinlikle Vice derim ben biraz renk seviyorum, üstelik bu paletlerde hem doğal tonlar hem de canlı renkler var.

Vice 2 yi aldıktan sonra aklım Vice 1 de kalmıştı, tabi ki sınırlı olduğu için bulmama imkan olmadı uzun süre hatta Esraya benim için Almanya ebaye bakmasını bile istedim 1-2 tane bulsakta fiyatları o kadar uçuktu ki, ümidi kesmiştim.

Bir süre sonra Türkiyede bir blog satışında buldum üstelik sadece 1 kez swatchlanmış gibi yep yeniydi.


Birinciyi aldıkan sonra 3 ü beklemeye koyuldum tabi bir süre önce piyasaya çıktı, instagramda orjinaliburda isimli satıcıdan aldım.


Diğer Vice paletlerden farklı olarak bu bir çanta içinde geliyor, diğer iki paletin üstünde UD yazarken bunda Vice yazıyor, ilk iki palet azıcık daha kalın, ben şahsen bir seri şeklinde yapılan ürünlerin paketlerin aynı olmasını seviyoru ama bunun dışında hoş göz alıcı bir paketi var, içinde de kocaman bir ayna ve bu ayna dik duruyor, yani arkasına birşey yaslamadan makyaj yaparken kullanabiliyorsunuz.bu 3 palet içinde en sevdiğim 3. oldu.


Palet içindeki mürdüm tonları, doğal tonlar maviler hepsi çok çeşitli ve kullanışlı, farların hepsinin yapısı aynı olmasa da genel olarak çok başarılılar, dökülme problemi kesinlikle mevcut çünkü farlar oldukça yumuşak bu yüzen önce göz makyajını yapmakta fayda var.
Son olarak renklerin muhteşemliği :)
Sırf doğal renklerden sıkıldıysanız bu palet size göre

Sevgiler
Buket

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.