Urban Care Natural's Intense Keratin Saç Bakım Maskesi | Bir Buket Kozmetik

Urban Care Natural's Intense Keratin Saç Bakım Maskesi

/ 1 comment

Ola Kızlar,

Keyifli bir haftasonuna merhaba, yaşasın Cumaaaa,

Haftanın son ürünü olarak bir saç bakım ürünü seçtim, 2 sebebi var;
1- Baktım doğru düzgün vücut ve saç ürünlerinden bahsetmemişim
2-Uzun zamandır çok beğenerek kullandığım saç bakım ürünü olmamıştı.Urban Care markasının ilk denediğim ürünü oldu bu maske, sevgili makyajdunyam'ın blog etkiliğinndeki hediyelerden biriydi.


İnce telli, çabuk yağlanan ve sönen saçlarım var, bu yüzden krem ya da maske tarzı ürünleri kullanımını minimuma indirdim ama bunun sonucunda da özellikle saç uçlarımda aşırı kurumalar meydana geldi.


Eylül ayında saçımı kestirdiğimden beri daha çok özen gösterir oldum saçıma, bu maskeyi  keyifle kullandım, hatta çok memnun kalıp gidip yeni bir Urban care serisi aldımi şampuan krem maske ve tonik içeren, denedikten sonra ondan da bahsedeceğim.

Bu maskenin en güzel özelliklerinden biri sadece 1 dk saçınızda durması yeterli, şahsen 15-20 dk kafamda bone ile vıcık vıcık bekleme işini sevmediğim için bu olay tam benlik.


Saçımı pamuk gibi yumuşatıyor, tüpte olmasını sevdim, kokusu güzel saç uçlarım daha canlı gözüküyor, üstelik ilgilenenler için hayvanlar üzerinde test yapmadıkları bilgisini de vereyim.
Bakalım diğer aldığımdan da memnun kalacak mıyım ?

Sevgiler 
BUKET

1 yorum:

  1. 1 dakika durması yeterli bir ürünse hemen denemeliyimmm çok teşekkürler paylaşım için. Blogunu takibe aldım canım. Çok yeniyim blog dünyasında benim bloğuma da beklerim.

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.