The Balm Balmsai Palet | Bir Buket Kozmetik

The Balm Balmsai Palet

/ 2 comments

Ve The Balm bizi yine bizi yeni bir paletle sevindirdi.

Dayanamıyorum paletlere napiiiimmm....  Balm'ın paletlerini seviyorum ama biraz sıkıcı olmaya başladılar artık hepsi birbirinin aynı gibi bu önemsiz bir detay.Palet kaş ve göz ürünlerinden oluşuyor.

İçinde esasen 18 far bulunuyor  son sıradakiler ıslak ve kuru kullanımla liner, bir üst sırasındakiler ise kaş doldurmak için kullanılabiliyor.  Paletin içinden 2 adette şablon çıkıyor bu şablonlar kaş ve eyeliner için denemedim, denermiyim bilemiyorum.Paleti şansıma indirimde bulabildim ve 35.5 lira gibi bir fiyata aldım bu palet için gerçekten iyi bir fiyat.Genel olarak renk vermelerinde bir sorun olmasa da ilk 2 sıradaki farlar renklerinin de açık olması nedeniyle daha az pigmentasyonlu  yani bu renklerde baz faydalı olacaktır.


Orta 2 sıradaki renkler ise daha canlı, palet bu açıdan da çok çeşitli makyaj örnekleri çıkarma imkanı sunuyor, istediğiniz açık koyu, orta geçiş renklerini bulabiliyorsunuz.


Son iki sıra da ise daha toprak tonlu ve çoğu mat renkler var, pigmentasyonları iyi...

Güzel kullanışlı, fiyatını hak eden keyifli bir palet, Balm'ın en sevdiğim paleti mi hayır değil ama yine de kullanım ve çeşitlilik açısından beni mutlu eden bir palet oldu.


Sevgiler
BUKET

2 yorum:

  1. Tonlar çok hoş.Kullanışlı ve indirim dönemi kaçırılmaması gereken ürünlerden.

    YanıtlayınSil
  2. Bence NudeTude'a rakip olabilir bu! :) İlk fotoğraflarda Surfari ve Pipeline dikkatimi çekse de; el örneklerinde toprak tonlarına bayıldım! :)

    Sadece simli yada sadece mat olmamaları, tek palette birçok alternatifi bulmamızı sağlıyor ki bu bence harika :)

    Ellerine sağlık, güle güle kullan! :)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.