Swisspers Oje Temizleme Pamuğu | Bir Buket Kozmetik

Swisspers Oje Temizleme Pamuğu

/ Leave a Comment


Selam Kızlar,

Daha önce de söylediğim gibi fazla bahsetmediğim ürünlere de biraz yer vermek istiyorum, Swisspers markası ülkemizde Gratislerde satılıyor. Çok güzel makyaj temizleme pamuklarının yanı sıra oje çıkarmak için de bu ilginç pamukları var.

Pamukları genel olarak iyi kalite olmasına rağmen fiyat olarak diğerlerinden daha yüksek fiyatları var.

%50 indirimle bile bu fark oldukça kendini hissettiriyor.


Ben sürekli olmasa da nadiren indirimlerde 1-2 tane Swisspers pamuklarından da alıp değişik ürün kullanmayı seviyorum ama genel olarak normal makyaj çıkardığımız pamukları ile Benri arasında işlev farkı olmadığı için daha fazla para vermeye gerek olmadığını düşünüyorum.


Gelelim oje çıkarmak için olan bu özel pamuklara, almaya değer mi? ne işe yarıyor?

Pamuklar 5 seritten oluşuyor, bu şeritlerin üstü pütürcüklü ve bu pütürcükler sayesinde ojeyi daha kolay çıkartmayı vaad ediyor.

Öncelikle söylemeliyim ki bu pamukları Türkiyeye ilk geldiği zamanlarda ki o zaman Benri bile yoktu, sık sık kullanıyordum hem fiyatları daha uygundu hem de kalitesi çok daha iyiydi.

Pamukların üstündeki pütürcükler işe yarıyor evet, ojeyi çok daha kolay çıkartıyorsunuz, düzgün kullanımla ve oje simli değilse bir pauk 10 parmağa yetebiliyor ama bu arada pamuk dağılabiliyor, dediğim gibi eskisi kadar sağlam değil pamuklar.

Ve pamuğun arka tarafıön tarafının aksine tiftik tiftik olabiliyor.

Sonuç olarak çok gerekli mi hayır, tekrar alır mıyım normal şartlarda hayır....

Sevgiler
Buket

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.