Nivea Lip Butter | Bir Buket Kozmetik

Nivea Lip Butter

/ Leave a Comment

Selam Canlar,

Bugün Türk Kozmetik piyasasına yeni gelmiş bir ürünü inceleyeceğiz. Yurtdışında uzun süredir olan bizim de dört gözle beklediğimiz ama gelecek mi gelmeyecekmi bilemediğimiz ürünlerden biriydi Nivea Lip Butter. Markaların bu yaklaşımını anlamak mümkün değil, Türkiyedeki ürün gamlarını çok kısıtlı tutuyorlar, yeni markalar görmeye başladık çok şükür ama yeni çıkan ve yurtdışında çok beğenilen bir çok ürün Türkiye'ye gelmiyor. Özellikle Maybelline ve Loreal'de standlara bakın hep aynı üstelik çoğu zaman standlarda boş, bu kadar gelişen bir sektörde bu yaklaşım beni üzüyor daha çok ürüne kavuşabileceğimiz günleri bekliyorum.Gelelim Lip butter a , ben lip balm insanı değilim açıkçası, hani çantasından çıkartıp gün boyu sürenleriniz varya , işte ben o değilim mümkün olduğunca az kullanırım. Dudaklarımda kuruluk hissetmedikçe pek sürmem, ya da makyaj öncesi nemlendirme için kullanırım sadece.Nivea Lip Butterların bildiğim 4 çeşidi var ama Turkiyede sadece   3 çeşidi var, ben indirimde sadece vanilya ve macademia nut lı olanı bulabildim. Ayrıca sadesi ve frambuazlısı da var. Ben frambuazlısını  da almayı düşünüyorum. İndirimsiz fiyatları 9.90 TL.


Ürünün nemlendirmesine, kokusuna bayıldım, korktuğum gibi fazla ıslak ve yapış yapış değil makyaj öncesi bile kullanabildim.

Herkesin dediği gibi parmak banarak kullanılan bu ürünler hijyen açısından pek iç açıcı değil o sebeple dışarda kullanıma çok uygun değil, bir de paketler çok zor açılıyor bu iki özellik dışında şans vermeye değecek güzel bir ürün.

Sevgiler
BUKET

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.