Morfose Milk Shake It | Bir Buket Kozmetik

Morfose Milk Shake It

/ 2 comments

Selam Canlar,

Elimden geldiğince makyaj malzemesi dışında da bol bol ürün çeşidine yer vermeye çalışıyorum.

Morfose Milk Shake It de bunlardan biri, blog camiyasında bolca adını duymuş ama bir türlü rastlayamamıştım. Bildiğim kadarıyla Morfose genellikle kuaförlerde satılan bir marka, ben tesadüfen Beyoğlunda Halep Pasajından 17 liraya aldın 15 gün sonra tekrar gittiğimde fiyat 23 lere çıkmıştı bile ama biraz sohbetle 20 ye indirdim, siz de giderseniz blogger arkadaşım 20 ye almış diyebilirsiniz.


Ürün esasen durulanmayan bir saç bakım ürünü ama alıştığımızın aksine krem, sıvı ya da sprey yapıda değil köpük yapıda, ve kullandığımız saç şekillendirici köpükler gibi yapışkan değil .

Köpük oldukça yoğun yapıda dediğim gibi yapış yapış asla değil, kuru ya da nemli saça uygulanabiliyor, saça şekil verme özelliği yok tamamen bakım amaçlı, ama çok tiftik tifik olmuş saç uçlarını rahatlatıyor.

Kokusu sanki hindistancevizli süt gibi oldukça güzel, saçı nemlendirmesinden ve kuruyken kullanım kolaylığından çok memnun kaldım, saça ıslak ve yapışken bir hava vermediği için günlük kullanıma çok uygun.Performans olarak çok memnun kaldığım bir ürün oldu, tek kötü yanı kolay ulaşılır olmaması...

Karşınıza çıkarsa bir deneyin derim.

Sevgiler
Buket

2 yorum:

  1. Buketcigim ben de kullaniyorum cok memnunum ama netten siparis verilebilirm kuafor sepeti hem hizli hem de guvenilir bir site . Ustelik fiyatlari da uygyn:)

    YanıtlayınSil
  2. Buket'cim sende görünce ben de aldım ve çok memnunum.Almak isteyen arkadaşlar gittigidiyor a bakabilirler.Kargo dahil 20TL gibi bir fiyata aldım.

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.