Gratis Gosh cosmetics Lansmanı | Bir Buket Kozmetik

Gratis Gosh cosmetics Lansmanı

/ 1 comment
Günaydın Kızlar,

Çok güzel bir etkinlik yazısı var bugün....

Gratis bizi ülkemize yeni getirdiği Gosh Cosmetics markasını tanıtmak için geçtiğimiz günlerde Hardal Cafe'de topladı.


Ben etkinlik öncesi indirimden dayanamayıp 4-5 parça almıştım zaten ama , etkinlikte de bir çok ürünü karıştırma imkanım oldu.


Ah ah şu içimdeki durmak bilmeyen kozmetik canavarı yok mu? Hemen istek listeme 4-5 parça ekledim bile, yılbaşında indirim olur umuduyla beklemekteyim.

Etkinlik sonunda hediye edilen ve benim kendi almış olduğum ürünleri hem videolarımda hemde sırasıyla blogda göreceksiniz. Gelelim aklımda kalan ürünlere; Kocaman bronz aydınlatıcı, Transparan loose pudra, kaş maskarası, velvet kalemleri, Eye roll on, 3 lü kapatıcı diye bu liste uzaar gider...Bize sağladıkları olanaklar için Gratis ekibine çok teşekkür ediyorum, sayelerinde bir çok blogger arkadaşımla tanışma ve sohbet etme fırsatı yakaladım üstelik çok keyifli bir gece geçirdik.Gratis yetkilisi bizi marka ile bilgilendirdi, Avrupa da bir çok ülkede bulunan Danimarka menşeili bir marka, primerlarının pek meşhur olduğu söyleniyor. Merakla deneyeceğim.


Allık ve farları oldukça güzel ama renk skalası olarak biraz yetersiz geldiler gözüme, ama marka yeni umarım zaman için daha bir çok renk ve ürün çeşidi ile karşılaşabiliriz.

:Uzun zamandır, hep aynı marka ve ürünlerden sıkılmıştık, yeni bir heyecan oldu Gosh , tekrar teşekkürler Gratis.

Sevgiler
Buket

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.