Diorshow Fusion Mono 881 Hypnotique | Bir Buket Kozmetik

Diorshow Fusion Mono 881 Hypnotique

/ Leave a CommentSelam Kızlar,

Bugün sizlerle Dior'un Fusion Mono krem farını paylaşacağım.

Esasen bu tarz tekli bir ürünü bu kadar çok para normalde vermeyi tercih ettiğim bir miktar değil, ama aylar evvel çok moralim bozuk olduğu bir gün alıvermiş bulundum.

Geleneksel Dior paletleri gibi çok hoş minik bir cam kapta ve minicik bir aplikatörle beraber geliyor.

aplikatörü hiç kullnamadım, ama çantada bulundurmak için şık bir detay.


Her ne kadar ben krem ürün desem de daha çok köpüksü-jel bir yapısı var, ilk bakışta sıradan fazla bir özelliği olmasa da  bence en büyük faydası tek bir farla değişik efekler yaratabilmeniz.

Çok hafif tamamen göz kapağına sürüp crease biraz daha yoğun uygulayıp yayarak günü kurtarmanız mümkün.

Ayrıca gece kullanımı için yoğun uygulanmaya da müsait.
Resimlerde rengin güzelliği yeterince belli bile olmuyor, içinde çok yoğun miktarda ışıltı var.İçindeki ışıltılar çok bol ama çok minicik olduğu için boyutlu bir parlaklık efekti yaratabiliyor. 881 Hypnotique rengini vizon-mürdüm diye tanımlamak mümkün. 


Dediğim gibi far karıştırmaya, yaymaya ve üst üste uygulamaya çok müsait ama 30-40 saniye içinde kuruduktan sonra oldukça kalıcı. 

Resimde hafif bir swatch yaptım ama yoğunlaştırdığınızda da ışıltılar kaybolmuyor ve çizgilenme yapmadan gözde sabit kalıyor.

Sonuç olarak, kaliteli çok güzel severek kullandığım bir far, ama bana Buket bu para buna değer mi illa almalımıyım derseniz, esasen kozmetiğe verilen para tamamen kişisel seçimlerden geçer çok istiyorsanız sizi mutlu edecekse alın, verdiğiniz paranın çoğunu marka adı için verdiğinizi bilin ama almasanız da bunun yerine birebir aynı olmasa da daha uygun ürünler bulmanız mümkün derim.

Sevgiler
BUKET
0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.