BH Cosmetics 120 Color Palette 4th Edition | Bir Buket Kozmetik

BH Cosmetics 120 Color Palette 4th Edition

/ 1 comment

Selam Kızlar,

BH Cosmetic'in bu rengarenk paletlerinde hep gözüm vardı. Ben 3. yü gözüme kestirmiştim esasen ama şans eseri Makyajdünyam etkinliğinde 4.sü bana hediye edildi.2 kat ve 120 minicik fardan aloşuyor bu palet, farların küçük olması sıkıntı değil  çünkü hem bol sayıda far var hem de far bitirmek kolay değil, bu cins paletlerin en büyük avantajı ve benim isteme sebebim içinde çok çeşitli ve her zaman el altında bulunmayan çılgın renklerin de bulunması.

Ben normalde de insanların "çılgın" diye tabir ettiği canlı renklerin güzel karıştırma yaparak ve doğal tonlarla kombinleyerek kullanılabileceğine inananlardanım, o yüzden bu palee kullanamayacağım bir renk yok.


Far kalitesi ve pigmentasyonu için başarılı demek mümkün, tabi ki bu kadar renk arasında farklı performans gösterenler çok çok iyi olmayanlar da mevcut ama genel olarak ortanın üstünde denebilir.

Beni bu palette rahatsız eden şey renklerin çok karışık dizilmiş olması, bu tamamen benim takıntılı ruh halimle ilgisi var tabi, normal insanlar için bu durum sorun oluşturmasa da ben palette ki renklerin daha düzenli renk grupları halinde dizilmesinden daha çok hoşlanabilir ve daha rahat kullanabilirdim diye düşünüyorum.


120 rengi tek tek swatchlamam mümkün olmadığı için rastgele 4 rengi sizler için örnekledim, görüldüğü gibi renk vermeleri oldukça başarılı.


BH Cosmetics ürünlerin Jimoda dan alabilirsiniz.

Sevgiler
BUKET

Basın ürünüdür.

1 yorum:

  1. Ayyy bayıldımmm çok güzelll :) Güle güle kullan canım :) Benim bloğuma da beklerim

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.