NYX HD Grinding Blush / Allık | Bir Buket Kozmetik

NYX HD Grinding Blush / Allık

/ Leave a Comment

Selam Kızlar,

Bol resimli bir postla karşınızdayım. Ürünümüz NYX  HDGrinding Blush yani Rendeli  allık diyebiliriz, bu rendenin nasıl çalıştığından az sonra bahsedeceğim.

Kutunun üzerinde de görebileceğiniz gibi özellikleri HD, Mineralce zenginleştirilmiş, Talksız ve parabensiz olması.
Bendeki rengi 03 Sangria in Madrid çok hoş bir pembe, ne yazık ki bu allıkların çok fazla renk seçeneği yok 6-7 renk var diye hatırlıyorum içlerinde bana hitap eden sadece buydu.

Ben Marmara Park Douglastan indirimle 30-35 lira civarına aldım sanırım yurtdışı fiyatı da 15-16 Dolar civarı.Paketlemesinin ilk bakışta oldukça hoş olduğunu söylemek lazım ama bir çok kötü yönü de var, önce nasıl kullanıldığına bakalım sonra kötü ve iyi yönlerinden bahsederiz.


Gördüğünüz gibi kapağı açtığınızda sizi bir rende karşılıyor, çok çok hafif bir şekilde çevirdiğinizde altta bulunan sıkıştırılmış ürünü traşlayarak üste çıkartıyor, burada çok dikkatli olmak lazım ürün çok pigmentli fazla çevirip çok ürün çıkartırsanız daha sonra sorun yaşamanız mümkün.


Neyse efenim şöyle yumuşak bir fırçaya ürünü alıyoruz biraz silkeleyip uyguluyoruz.


Resimlerde ürünün yayılmış ve yayılmamış halini de görebilirsiniz.


Gelelim iyi ve kötü taraflarına, bir kere ilginç bir ürün ve değişik koleksiyonumda olmasından memnunum ama kesinlikle seyahatte uygun değil, traşladığınız tüm ürünü kullansanız bile içinden daha sonra ürün çıkıyor, çantaya atıp taşıma olanağı yok, kapağında çok şeker aynası var ama yine ürün çok fena saçıldığı için bu da pek kullanışlı değil. Paketi çok kalın güzel görünüyor ama yer kaplıyor. Ve bu ürün çok pratik sür çık bir ürün değil biraz zaman alıyor, iyi yanlarına gelince çok yumuşak, çok pigmentli ve renk harika kalıcılığı da hiç fena değil keşke içinde minik plastik koruyucu bir kapak olsaymış dedirtiyor insana,

Siz ne düşünüyorsunuz sizce bu zahmete değer mi?

Sevgiler
BUKET

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.