Makeup Geek Pigment Liquid Gold | Bir Buket Kozmetik

Makeup Geek Pigment Liquid Gold

/ Leave a Comment

Merhaba Kızlar,

Bir okuyucum blog postlarımı çok özensiz baştan savma yazdığımı söylemiş, şöyle bir düşündüm de hak verdim kendisine yazdığım yazılar genelde çok ürün odaklı olmuş kısa ve öz, blog yazısından çok instagram da yorum yazar gibi yazmışım çoğunu.

Artık biraz daha fazla zaman ayırarak daha detaylı yazmaya çalışacağım tabi bu her ürün için geçerli değil bazıları hakkında çok fazla söylenecek şey olmuyor .

Ama Makeup Geek öyle değil, söylenecek çok söz var.

Efenim markanın kurucusu Youtuber ve blogger Marlena namı diğer makeup geek.. Yenilikçi, piyasanın içinde olan ve bizlerin ne istediğini bilen biri, kaliteli uygun fiyatlı güzel ürünler üretmiş.

Farlarından bahsetmeden evvel elimde tek olarak bulunan pigmentinden bahsedeceğim.

Bu arada makeup geek ile ilgili üzücü haber uygun fiyatına ve hatta kargo fiyatının da çok uygun olmasına rağmen ben bu siparişi verdikten bir süre sonra Türkiye'ye gönderimi kesmiş olmaları, bu sebeple nasıl ulaşabiliriz bir bilgim yok, ürünleri çok beğendiğim için inşallah tekrar  gönderim yapmaları için dua ediyorum :(Dediğim gibi far siparişi  verirken dayanamayıp bu pigmenti de alıverdim, aslında bir çok rengi var ve far alırken ilk yöneleceğin renk tonlarından biri değil bu ama o kadar değişik ve o kadar albenisi olan bir renkti ki dayanamadım.


Pigmentin tek kötü yanı bir iç kapağının olmaması siteden bu kapakları ayrıca alabiliyorsunuz, ama ben geç kaldım tabi. Bu yüzden ortalığa saçılıyor.


Göründüğü gibi liquid gold sıradan bir altın rengi değil içinde yeşillik barındıran çok hoş değişik bir altın , alt resimde görebileceğiniz gibi yarım eyeliner olarak bir deneme yaptım oldukça hoş oldu.


Ulaşma şansınız varsa yurtdışındaysanız mutlaka bir bakın derim.

MUTLU BAYRAMLAR ....

Buket

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.