Flormar Pinup Slimtouch Eyeliner Sapphire Blue | Bir Buket Kozmetik

Flormar Pinup Slimtouch Eyeliner Sapphire Blue

/ 1 comment


Soğuk , kasvetli, ve çok uykulu bir İstanbul pazartesinden selamlar,

Gerçeği söylemem gerekirse şu an yatağımda uzanıp keyifle kucağımda laptop bu yazıyı yazıyor olmak çok isterdim, ama ofisteyim üşüyorum.... kış resmen geldi.....

İyi ki kozmetik var, resimlere baktıkça bile içim açılıyor, bu gün bahsedeceğim ürün de  Flormarın Pin up serisinde çıkmış olan slim touch eyeliner'ı.


Seriyi mağaza da ilk gördüğümde  dayanamayıp bu eyelinerı hemen almıştım. Daha sonra firma tarafından bana 2 farklı rengi gönderildi ama onları bildiğiniz gibi açmadan çekiliş ile bir izleyicime hediye ettim. Siyahı için olumlu olumsuz bir çok yazı okudum ben denemediğim için yorum yapamayacağım ama gelin Sapphire Blue isimli bu mavi den biraz bahsedelim.


Öncelikle bu keçe uclu kalem şeklinde bir eyeliner, bu tarz ürünleri sevmeyen çok var biliyorum ama bana çok pratik gelen ve çok tercih ettiğim bir tür o yüzden benim için bir sakınca olmadı, Bu tarz eyelinerlar da tek sorun normalden çok daha çabuk ürünün kuruması diyebiliriz. Ama bu ürün daha yeni olduğu için ne kadar zamanda biteceğini kestirmem mümkün değil.


Benim almamdaki en büyük sebep muhteşem mavi tonu, rengine bayıldım, mavi eyeliner bu yazın makyaj trendlerinden biriydi, hele bu renk mavinin ayrı bir güzel tonu bence..


Resimlerden de anlaşılacağı gibi ister kalın ister ince uygulamak mümkün, dediğim gibi ben uygulamasında ve renk vermesinde bir sorun yaşamadım, serinin diğer renkleri içinde aynı standart geçerli mi bilemiyorum ama benim  keyifle kullandığım ürünlerden biri oldu.


Sevgiler
BUKET

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.