Lorac Pro Palette 2 | Bir Buket Kozmetik

Lorac Pro Palette 2

/ 6 comments


Selam Kızlar,

Lorac Pro' ya da kardeş geldi çok şükür, naked serisi, book of shadows serisi , vice serisi gibi bu işi genelde Urban Decay yaparken şimdi Lorac ta Pro Palettin ikincisini çıkardı.Paleti Amerikadan blogger arkadaşım Buse sayesinde aldım.İlk palette aynı ambalaja sahip ama rengi gri ve  ilk paletteki gibi mini bir far bazı ile geliyor ki gerçekten çok başarılı bir ürün.


Böyle bir serinin ikinci paleti çıkınca hepimiz ister istemez bir kıyaslamaya giriyoruz ama 2 paletin tek benzerliği üst sırasının sadece mat alt sırasının da ışıltılı renklerden oluşması.

Ayrıca ikisi de deli gibi pigmentli ve yumuşak bu yüzden biraz dökülme olabiliyor  demedi demeyin.


 dediğim gibi renkler baz olmadan bile mükemmel, daha soğuk tonlara sahip ve çok çeşitli makyajlar yaratmaya müsait, bir haftadır elimden düşürmeden kullanıyorum.Ama orijinal paletin sanırım gönlümdeki yeri ayrı ben, bronzları kremit renklerini çok yakıştırıyorum kendime, dediği gibi iki paleti kıyaslamamak lazım ikisi de kalite olarak çok çok iyi.

Siz ikinci paleti almayı düşünür müsünüz?

Sevgiler
Buket

6 yorum:

 1. Jade ve Chrome rengine bayılmıştım. Cidden güzelmiş. Ama asıl merak ettiğim, Vice 3 alacan mı, benim tanıdığım Buket kaçırmaz onu:))

  YanıtlayınSil
 2. tabiiki düşünürüm ama nerdeee :/ balm jovi palete benzettim ben biraz (alamayacağı için avunan minik siri)

  YanıtlayınSil
 3. Ben ikisinide istiyorum ama almamak için direniyorum lorac pro mega çıkacakmış eğer bu iki paleti de kapsayan bir palet olursa onu alırım direkt

  YanıtlayınSil
 4. hamgisi daha guzel karar veremedim. ikisinde harika. :-)

  YanıtlayınSil
 5. ikisininde renk olarak farklı canım ama ben sedefi farları sevdiğim için paletlerin alt katları daha ilgimi çekti:))
  güle güle kullan canım

  YanıtlayınSil
 6. rose ve jade rengi muhteşemmiş :)))

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.