Flormar Pinup Colection Smoth'n Blush Peach Satin / Krem Allık | Bir Buket Kozmetik

Flormar Pinup Colection Smoth'n Blush Peach Satin / Krem Allık

/ 2 comments

Selam Kızlar,

Flormar sonbahara girerken bizleri çok hoş neşeli bir koleksiyonla karşıladı, ben yaklaşık 10 gün önce tesadüfen taksim mağazalarında gördüm, yeni yeni de diğer mağazalara dağıtımları başladı.


Görür görmez dayanamayıp  sizlerle paylaşmak için bir kaç ürün aldım aldığımdan beri neredeyse her gün kullandığım ve bayıldığım bir ürünle başlayayım dedim.

Öncelikle koleksiyonda ilk göze çarpan cici pin up paketleri ama keşke içindeki ürünler de aynı desenlerde olsaydı. 

Koleysiyonda sarıdan siyaha değişik renklerden olusan rujlar, yine renkli maskaralar, eyelinerlar ve baz ürünleri bulunmakta.


Biz ilk önce Blush'n Smooth Peach Satin krem/köpük allığı inceleyelim. Krem olarak geçse de bence allık köpükümsü bir yapısı var. 

Çok kolay  dağılıyor, rengini veriyor.


Yapı olarak bana MUFE HD allıkları anımsattı fakat onlar çok kuru yapıda ve pul pul olabilen allıklarken bu allık gayet yumuşak pürüzsüz ama yağlı değil, mat bir bitişi var.


Tüpten kullanımı oldukça kolay, ürün ziran olmadan hijyenik olarak kullanmak mümkün. Koleksiyonla çıkan 4 rengi var sanırım 1-2 tane daha alacağım o kadar sevdim.


Özellikle yağlı ciltli olup krem allık denemek isteyenlere tavsiye ederim. 19.50 gibi uygun bir fiyatı var.


 Beni tek üzen bu ürünlerin sınırlı sayı da olması umarım Flormar devamını getirir ve normal serisine de bu güzel ürünlerden koyar.Sevgiler
BUKET

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.