Watsons Card Etkinliği | Bir Buket Kozmetik

Watsons Card Etkinliği

/ Leave a Comment

Özür yazımın ardından yazmaya fırsatım olmayan bir etkinlik yazısı ile karşınızdayım.

Watsons Rumeli mağazasında bizleri Watsonscard tanıtımı için topladı, kart piyasaya çıkalı bir hayli vakit geçti aslında bu açıdan sizlere kullanımla ilgili tecrübelerimi daha iyi  anlatabileceğim.


Kart 2.5 TL ve Watsonlardan alıyorsunuz paketi açtığınızda içinden bir takım kuponlar ve kartınız çıkıyor, internet sitesine girip buradan aktive etmeniz gerekiyor, bu kısım can sıkıcı kabul ediyorum.

Sıkıcı işlem dışında herkes 2.5 TL lik kart ücretinden şikayetçi, normalde bir fimanın size sağlayacağı bir kart için ekstra para ödeme fikri biraz mantıksız geliyor tabii ki ama kartın için çıkan kuponlarla bile bu 2.5 TL yi hemen geri almış oluyorsunuz.

Mesela ben indirimde ve hediyeli olan Johnsons Baby büyük boy şamp ve yanında bebe yağı setine indirimde 8 TL iken paketteki 5 TL indirim kuponumu kullanarak 3 TL ye sahip oldum. Ve bunun gibi bir çok avantajı da yaklayabilirsiniz.


Yine de olmasa daha iyiydi tabi.... Bu kartta sevdiğim özellik kuponlarınızı, biriken puanlarınızı ve ekstra indirimlerinizi hali hazırda mağazada indirim varken de kullanabilmeniz.

Yani tavsiyem cebinizde bulunsun mağaza kartlarınız hepimiz ufak tefek sürekli alışveriş yapıyoruz en azından puan biriktirip sonra kullanmakta fayda var.Etkinlikte şirine zorbeanne ile beraberdik... youtube daki zorbeanne kanalına mutlaka bakın derim. Bunun dışında instagramda harika nail art yapan benim elim ve ojebeni , makyaj blogum, serap tan, sebnemsblog gupse, youtube dan duygu ve sebi bebi ile de çok kısa olsada tanışma fırsatım oldu.

Harika bir gün geçirip alışverişlerimizi de yaptık

Watsons ekibine çok teşekkürler...

En kısa zamanda inşallah tekrar toplanırız

Sevgiler
Buket

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.