Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı | Bir Buket Kozmetik

Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı

/ 4 comments

Selam Kızlar,

Benim için son zamanların favori kapatıcısı bu, rengi medium dolayısıyla yüzde kusurlarımı kapatmada kullanıyorum yapısı ağır ya da macusu değil bu yüzden sivilcelerimde kuruluklar var onları daha fazla pul pul hale getirmiyor. kolayca yediriliyor ve kapatıcılığı da yerinde eminim ki bir ton daha açığı elimde olsa onu  da bayıla bayıla göz altımda kullanırım.


Ürünle ilgili sevmediğim şey Türkiye de olmayışı şişenin yarısına geldim kullanmaya kıyamıyorum, bulsam hem medium hem light alacağım.

şişesindeki süngere gelince evet bir çok kişi memnun değil bu sünger olayından; ben hijyenik açıdan memnun değilim çünkü dediğim gibi sivilce kapatmada kullanıyorum ve nemli olan bu süngerde bakteri birikmesi çok daha kolay sırf o yüzden de ürünü çabuk bitireceğim. Bu kötü yanın aksine şişenin makanizmalı oluşu ve siz kullandıkça ürünü sıkıştırması harika hiç ürün ziyan olmuyor.


Daha önce de bana bu sunger kısım çıkmaz mı gibi sorular gelmişti, çıkar tabi ama çıkartıp bundan çok pişman olup ürünü atanları okudum cesaret edemedim, yine de üründen çok memnunum Türkiyeye gelse diye duvalardayım.
Var mı deneyen seven sevmeyen???

Sevgiler
BUKET

4 yorum:

  1. videolarını bekliyoruz canımm :).. çantamda ne var videona hiç rast gelmedim mümkünse çekermisin..

    YanıtlayınSil
  2. fit me ve bunu çok merak ediyorum aslında babylipsler gibi çok bastırırsak getirirler.

    YanıtlayınSil
  3. Antalya deepo outlet Center da watsons da satılıyor.

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.