NYX Powder Blush /Allık Mocha-Cinnamon-Spice-Red | Bir Buket Kozmetik

NYX Powder Blush /Allık Mocha-Cinnamon-Spice-Red

/ 2 comments

Selam Kızlar,

Nyx, markası çok kolay ulaşılabilir bir marka değil ülkemizde ve ne yazık ki muhteşem ürünlerinden hepsini bulmak da mümkün değil, yurt dışı ile fiyat farkı konusuna girmeyeceğim çünkü gümrük, vergiler vs. tabiki çok daha fazla ödüyoruz bu tarz ürünlere ama arada indirimler yapsalar ve her ürünü getirseler hepimiz mutlu olacağız .

Hi Girls,

We cant get our hands on NYX easyly in Turkey, even if we can find them we dont have the huge selection of products. I wont even talk about the price difference but if we could find all the products and see some sales from time to time , we ll be all happy ....
Elimdeki 4 allıktan size bahsetmek istiyorum. Nyx'in bu ürünleri gerçekten başarılı  yumuşak kolay dağıtılabilen ve renklerini süper veren allıklar, üstelik geniş bir renk skalası var. Biraz toz toz olma durumu var ama kesinlikle beni rahatsız etmiyor.

Lets talk about the 4 powder blushes I have, these are really good quality , soft and sily , easy to blend and have great pigmentation and they have great colour range. They can be a bit dusty but that doesnt bother me at all.


Mocha ismi ile hiç alakası olmayan orta tonlu bir pembe, yanaklarda oldukça doğal duruyor, bu arada benim seçtiğim allıkların hepsi mat-satin bitişli ama Nyx'in ışıltılı allıkları da mevcut. Günlük kullanım için şahane bir renk.

Mocha is nothing related with its name its a muted pink, very natural, btw all the ones I have has matte or satin finishes but you can also find shimery ones in NYX too.Spice ise çok daha sıcak tonlu bir pembe, ama parlak canlı bir pembe değil daha çok sonbaharda tercih ettiğim bir renk, diğerleri gibi bununda pigmentasyonu harika.

Spice is more warm tonned pink I think its great for fall, and this one has also great colour pay off.


Cinnamon, harika bir turuncu satin bitişli diyebiliriz %100 mat demek doğru olmaz, kırmızı -turuncu çok canlı , vurucu bir renk bu tarz renklerde tabiki hafif uygulama ile daha güzel sonuçlar elde etmek mümkün.

Cinnamon is a great orange I wouldnt call it matte tho, looks more satin on cheeks, very brave colour looks better with left hand application.


Red, ise çok canlı bir pembe-kırmızı bu tür renklere zaafım var, ilk başta korkutucu gelse de eliniz alıştı mı sonuç mükemmel.

And Red is great pink-red I am adicted to these kind of colours, it looks scary a bit but when u get used to it , its perfect.


Sonuç olarak çok başarılı allıklar, bulabilirseniz bakmanızı tavsiye ederim.

Sevgiler BUKET


2 yorum:

  1. Suan istanbul forum rossman da 23 lira bu alliklar, krem olanlari 27liraydi saniyorum. Dun baktim cunku :)

    YanıtlayınSil
  2. Mocha çok güzelmiş canım güle güle kullan:)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.