Milani Color statement Lipstick Sangria | Bir Buket Kozmetik

Milani Color statement Lipstick Sangria

/ 4 comments

SelamKızlar,

Türkiyede olmayan bir başka ürün ama yurtdışına çıkacaklara ya da bir cesaret alışveriş yapacaklara fikir olur diye bunları da eklemeden duramıyorum.


Hi Girls,

I am sorry that i am coming at you again with a product that is not avaliable in Turkey, but it still may help for those who want to shop from abroad.

Milani nin bu serisinden 2 ruju var elimde 2side çok güzel sürümü, ve renk verişi harika, dudaklarımı kurutmadı bayıldım. Hele rengi bir harika ojemle de uyumlu olmuş :)

I have 2 colours from this line and i love them both they r smooth and creamy, nice colour pay off, and didnt dry my lips, and the colour is lovely also matchy matcy with my nailpolish here.


Yapısı satin-mat arası diyebilirim, kalıcılıkları oldukça iyi...

I would call it satin -matte, somewhere in between and the staying power is impressive....Sangria rengi tüpte her ne kadar daha koyu ve korkutucu gözükse de dudaklarda çok hoş bir koyu pembe oluyor, gerçi bir kaç kat daha sürüp rengi yoğunlaştırmak mümkün ama ben bu halini çok sevdim.

When u 1st look at it sangria looks like a deep plum but if you apply it with a light hand like me you get this lovely dark pink color, you can intensify the colour if you like...Siz ne dersiniz yakışmış mı ?


What you think, does it look good on me)
Sevgiler Buket

4 yorum:

  1. Milani ürünlerini çok merak ediyorum keşke onlarda artık ülkemize gelse :)

    YanıtlayınSil
  2. Bende yine bu serinin flamingo pose rengi var ve muhteşem.Yapıları,kalıcılıkları ve sanki üstüne gloss geçmiş gibi görüntü vermesi harika.Milani markasını getirseler harika olurdu.

    YanıtlayınSil
  3. Yakismis tatlimmm benimm 😘😘😘

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.