Pastel Pretty Cheeks Blush On Rose-Natural-Golden Sand Blushes/Allıklar | Bir Buket Kozmetik

Pastel Pretty Cheeks Blush On Rose-Natural-Golden Sand Blushes/Allıklar

/ 4 comments


Çıktığı ilk günlerde koşarak almıştım bu allıkları, çünkü elimdeki diğer 2 rengi de çok ama çok seviyorum. Dünyanın en iyi allıkları değiller 2 önemli problemleri var tozutma ve uzun süre kalıcı olmamaları.

Tozutma benim için önemli değil, zaten makyaj tazelemekten de hoşlanıyorum derseniz koşun alın derim yeni çıkan bu 3 rengi ile birlikte toplam 5 rengi var piyasada.

I bought these blushes the fist days they came out, cos i liked the first 2 ones which came out way before. They are not the best quality, there r 2 problems they get dusty and they dont stay on so long.

If u dont care about the product getting dusty and if you dont have a problem with re applying ur blush then you are gonna love these there are 3 new colours and 2 old ones totally 5


Pigmentasyonları güzel, ambalajları bir harika... ama burada biraz durmak lazım bu allık ilk çıktığından beri kimimiz tarte kimimiz stilla allıklarla kıyasla da ama asos ta dolanırken ürünün paketinin birebir Paul & Joe markasının yüzü ürünlerinin kopyası olduğunu gördüm içindeki çiçek deseni dahil.

Pigmentation is great, the packageging is amazinnngg but...there is a but....When these came out some of us thought that they were Tarte look a likes and some of us Stilla , when i was brosing at Asos I came across to Paul & Joe's powder products which were exactly same design with these including the flower design .

Ben yine de baktıkça mutlu olduğum bu ürünlerin yeni rengi çıkarsa almaya devam edeceğim üstelik 10 TL lik süper fiyatı ile oldukça cezbedici.

It makes me happy to look at these so I ll get if they come out with new colours for sure, and the price is very affordable.

Sevgiler
BUKET

4 yorum:

 1. Ben mu allıkları pek bir sevdim aynı senin gibi baktıkça mutlu olanlardanım.Fiyatlarına göre oldukça iyi iş çıkarıyorlar bence.Kesinlikle yeni renklerini de en de en kısa zamanda deneyeceğim.Hatırlattığın için teşekkürler:)Sevgiler:))

  YanıtlayınSil
 2. Bende Rose rengi var ve ben çok beğendim :) Diğer renkleri benlik değil ama bu seriden :/

  YanıtlayınSil
 3. Rose, Golden Sand ve geçen yaz çıkan pembesi var bende de.
  Homojen dağıtamama gibi bi sorun yaşıyorum ben iyice yaymam gerekiyor.
  Ama dediğin gibi sırf sevimlilikleri için alınırlar.
  :)

  YanıtlayınSil
 4. Bende de dört adet var, ikisi ilkbahar ikisi sonbahar koleksiyonundan. Bende çok seviyorum paketlerini

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.