NYX FAR Rust- Sentual-Eggplant | Bir Buket Kozmetik

NYX FAR Rust- Sentual-Eggplant

/ 6 comments
Selam Kızlar,

Tekli farlar pek elim gitmiyor işin doğrusu ama nyx farların kalitesi yadsınamaz.

Hi girls,

I am not a big singles girl I pretty much use palettes, but these are such lovely shadows I couldnt say no...Seçtiğim renklere şaşırdınız mı? Hiç sanmam. Sırasıyla Rust- Sentual ve Eggplant... Tam benim renklerim..

Are you suprised with the colours of my chose, dont think so ... Rust Sentual and Eggplat.... just my colours....


Yapıları ve pigmentasyonları  bir çok highend markadan iyi, Boyner ve Bazı Rossmanlarda bulabilirsiniz indirimleri takip etmekte de fayda var.

Özellikle Rust kesinlikle tavsiye edebileceğim bir renk. Tekli farların en kötü yanı yer kaplaması, tabi depot edip palete yerleştirmekte mümkün :)

The pigmentation is there, colours are soft and vibrant there are much better than some highend ones,,, You can find them at Boyer and Rossman...

I especially recommend Rust... The worse side of singles is that they take lots of space but we can still depot them right?Sevgiler
Buket

6 yorum:

  1. Rust'a benzer bir rengi İnglot'tan almıştım ama diğer iki renge bayıldım.
    Douglas mağazalarında %60a yakın bir indirimle halen daha tekli farlar satılıyor bi ara gidip ne renkler kalmış bakayım.:)
    NYX'in 4 tane far paletine sahibim ve hepsinin pigmentasyonları cidden çok iyi uygun fiyatlı far arayanlar NYX'e baksın.:)

    YanıtlayınSil
  2. mürdüm harika ! güle güle kullanasın

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.