HnM Dazzling Peach 12 Blush/ Allık | Bir Buket Kozmetik

HnM Dazzling Peach 12 Blush/ Allık

/ Leave a Comment


Selam,

Uygun fiyatlı ve fiyatına göre iyi olan bir üründen bahsetmek istedim. 

H&M Make Me blush  12 Dazzling Peach.... Öncelikle allığın tek kötü yanından bahsetmeli çünkü hepiniz soracaksınız nereden bulabilirim diye, H&M kozmetik ürünleri sadece kendi mağazalarında satılıyor, üstelik her mağazasında da değil, bu da şehrinde H&M bulunmayanlar için sıkıntı en kısa zamanda online satış beklentimiz var H&M den.

Hi all,

I wanted to talk about a product which is afordable yet good quality.

H&M Make me blush 12 Dazzling Peach... First of worse part about this product is its so hard to get your hands on it, you can only find them  in H&M stores and cosmetic section cant be seen in all of them so we are all looking forward to an online shop.


Ben alalı uzun süre oldu ama sanırım 8.95 gibi uygun bir fiyatı vardı, yapısı yumuşak kolay cilde yediriliyor ama toz toz olma olayı baya var, fırçadan fazlalığı atıp öyle uygulamalı, renk vermesi oldukça iyi  ama çok uzun kalıcılığı yok, buğday ve daha açık tenlilere yakışacak günlük kullanıma çok uygun  mat bir şeftali rengi özellikle mat allık sevenler beğenecektir , paketleri çok şık olmasa da sağlam görünümlü.

Its been a while since I got this but as far as I remember it was 8.95 TL , the texture is soft, easy to blend but gets very chalky, you have to tap of the excess before  you apply, pigmentation is there but not longwearing, I think this colour is great for fair and medium skin tones, very suitable for daily use, the colour is matte peach so matte lover will love this one also.. the pakaging doesnt look so nice but its sturdy.

Sevgiler BUKET

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.