Wet n Wild Megalast Matte Lip Cover /Rujlar | Bir Buket Kozmetik

Wet n Wild Megalast Matte Lip Cover /Rujlar

/ 1 comment

Selam Kızlar,

Wet n Wild'ın muhteşem rujları  haftanın ilk gününde blogda, en güzel kısmından başlayalım uygun fiyatları 1.99 ila 2.99 Dolar arası değişiyor benim gördüğüm tabi indirimlerle daha ucuzu da bulunabilir, ve en kötü yanı TR'de olmayışı tabi....

Hi Girls,

I am coming at you with amazing Wet n Wild  lipsticks, lets start with the best part, they are cheap, varies between 1.99 - 2.99 Dollars can be even cheaper with sales ant the worst is that we cant find it in TR.Ulaşma imkanı olanlar için elimdeki renkleri paylaşmak istedim, rujlar mat olarak geçiyor %100 mat olmasalar da mata yakın bir bitişleri var, çok ama çok geniş renk seçenekleri mevcut eminim ki aradığınız rengi bulabilirsiniz, ayrıca bu seriden bir çok renk mac rujlarına dupe gösteriliyor.

For those who can buy these here are the 8 shades i have, they are called matte lipsticks I cant say that they are %100 matte but very close to matte, they have big colour range I am sure everyone can find a colour they like, also some of the colours are shown as dupes for MAC lipsticks.


1-2 kötü yanı var bu rujların, mesela ambalajları o kadar kötü ki ruj kırılıyor, her tarafa bulaşıyor, kapaklar tam oturmuyor, ve rujlar sanırım şekillerinden ve yapılarından dolayı biraz zor sürülüyorlar, ama fiyat performans karşılaştırması yapıldığında bu kusurlar pek önemli değil, ben yine de mutlaka ( özellikle koyu renklerle) bir dudak kalemi ve öncesinde balm kullanılmasını öneririm.

Aşağıda elimde olan tüm renkleri tek tek görebilirsiniz.

There are a few cones, the packaging id horrible, caps move and since the lipstick doesnt go down copmletly they tend to brake or smudge eveywhere, and also they r not so smooth and easy to apply  but at this price it is all forgiveable , I still would recomend to use lipliner especially with dark colours and apply lip balm before the lipsticks.

You can see all 8 colours I have below.

SEVGİLER; LOVE
BUKET

1 yorum:

  1. Wet n wild ın rujlarının renklerine bayılıyorum. Gerçekten bir harika. Ama kuru yapısı çok zorluyor beni. 2 saat sonra pütür pütür oluyor dudaklarım. Öncesinde balm kullanırsamda kalıcılığı hemen gidiyor. Pek kullanışlı bulmuyorum ama renkler bi şahane

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.