Wet n Wild Fergie Centerstage Highlighter /Aydınlatıcı ( Rose Champagne Glow) | Bir Buket Kozmetik

Wet n Wild Fergie Centerstage Highlighter /Aydınlatıcı ( Rose Champagne Glow)

/ 2 comments
Merhaba,

Sevmediğim ürünler yazısı yazmaktan hoşlanmıyorum. Bu da onlardan biri çok kötü bir ürün mü hayır... ama sıradan ve piyasada çok daha iyileri var.

Hiya,

I dont like to make posts about the products I dislike and this is one of them, Is it a horrible product? NO ....but its avarage and there so many better ones out there.


Wet n Wild Fergie Centerstage Koleksiyonundaki aydınlatıcı görünüşü oldukça hoş, paketi kocaman yani pek seyahat canlısı değil ama bu çok önemli bir sorun değil.

Its from Wet n Wild's Fergie Centerstage collection, it looks lovely tho the packaging is big not travel friendly which is not a big deal if you love the product.

Ben rengini de sevdim, ama pudranın yapısı çok sert, rengini vermesine veriyor da bir türlü sevemedim , aydınlatıcı kullanacağım zamanda elim pek buna gitmiyor. Dediğim gibi pembe şampanya rengi hoş ama başka bir çok markada da bulunabilecek bir renk.

I liked the colour but the powder itself is hard, it gives the colour but doesnt have a smooth texture, it just waits in my drawer. As I said the pink gold champagne colour is lovery but nothing extra ordinary, you can find it in like every other brand.

Eğer yurtdışından alışveriş yapma şansınız varsa hakkınızı bu ürünle harcamayın başkasını deneyin derim...

If you have an opportunity to get something from abroad, pass this one...

Sevgiler ,LOVE
BUKET

2 yorum:

  1. aslında görünüşü çok güzelmiş :) far olarak falanda mı kullanılmaz acep :)) bu arada sevmediklerine ben talibim hihiii ^.^

    YanıtlayınSil
  2. ama rengi de çok hoş görünüyor gerçekten ..

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.