Orly Smudge Fixer / Oje duzeltici | Bir Buket Kozmetik

Orly Smudge Fixer / Oje duzeltici

/ 1 comment


Uzun zamandır beni takip ediyorsanız bu ürünün peşinde olduğumu bilirsiniz, yıllar evvel Avon dan aldığım ve bayıldığım bir smudge fixer'ım vardı, ne yazık ki avon artık bu ürünü üretmiyor.

Araştırmalarım sonucunda Orly de buldum ama uzun zaman hiçbir yerde rastlamadım en sonunda bulunca da hemen üstüne atladım.

If you follow me for a long time you all know that I have been chasing after this product many years ago I used Avon's smudge fixer but cant find it any more in Turkey.

After some research  discovered Orly , and finally found it at a pharmacy.


Smudge Fixer nedir dersek, oje sürdükten sonra oluşan minik bozulmaları düzelmek için bir ürün mesala çizgi görünümü ya da elinizi kurumadan bir yere çarptınız minik bir iz oldu , smugde fixer ile durumu kurtarmak mümkün.

If you dont know what it is, it is a nail polish fixer , like a thin top coat to fix little mistakes or smudges.


Orly smudge fixer ı 2 kez denedim, fırçası çok ince olduğu için ve yapısı da çok yoğun olmadığından sürümü biraz daha zor Avon'a göre ama yine de iş görüyor, ne yazık ki fiyatı 40 TL ye yakın, ama çok oje bozan biriyseniz denemekte fayda var.

I tried Orly 2 times, the brush is to thin anr fixer itself isnt very thick too so its a bit hard to apply but still works and its not cheap :( bummer I know. Still good product to try out.

SEvgiler Buket

1 yorum:

  1. buket aslında bu tip ürünleri mesela uygulamalı olarak bloğa yazsan :) süper olur çok şey istemiş olabilirim gerçi :))

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.