MAC Fantasy of Flowers Perfect Topping MSF | Bir Buket Kozmetik

MAC Fantasy of Flowers Perfect Topping MSF

/ 1 comment

Selam ,

Başarılı geçen bir koleksiyon alışverişi daha... Sadece bir parça ile atlattım Fantasy of Flowers koleksiyonunu, esasen allıklarını çok beğenmiştim ve almak istiyordum ama ikisinden de çok ışıltılı diye vazgeçtim.


Hi all,

A sucsesfull collection shopping for me, I only end up with one piece from Fantasy of Flowers collection. Actually I was planing to get the mineral blushes but both were too shiny-shimery so i passed. 

Koleksiyon da olan 2 tane MSF Stereo Rose ve  Perfect Topp,ng esasen daha önce piyasaya çıkmış ürünler ve bu koleksiyonla çıkanlarla eskiler arasında renk farkı olduğu söyleniyor, bunu bir çok swatchta görmek mümkün 

There were 2 MSF in this collection and both are repromote and also both looks way too different then original ones, you can see swatches online..


Stereo Rose elimde ver dı ve bahsettiğim sebeple Perfect Topping i almayı düşünmüyordum ama swatchlayınca çok beğenip dayanamadım.


I already had Stereo Rose and I wasnt keen on getting Perfect topping as well but when I swatched it I couldnt say no...Yapısı, pigmentasyonu çok iyi rengi de şeftali şampanya diyebilirim, çok severek kullanıyorum koleksiyon hala satışta almayı düşünüyorsanız hala bulabilirsiniz.


Loved the texture and pigmentation, colour is more like peachy champagne, I loved it and you can find it in stores still I guess.

Sevgiler
BUKET

1 yorum:

  1. desenlerine bayılıyorum sanki Samanyolu'nda geziniyorum :) güzel günlerde kullan :))

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.