Benefit Etkinligi | Bir Buket Kozmetik

Benefit Etkinligi

/ Leave a Comment


Selam Kızlar,

sizlerle çok güzel bir günümü paylaşmak istiyorum. Herhalde aranızda tanımayan yoktur ama blogger/youtuber arkadaşım Görkem yourfaceismycanvas beni kendi adına düzlenen Benefit etkinliğine davet etti.

Türkiye gibi kozmetik sektörünün çok gelişmediği bir ülkede Benefit gibi dünyaca ünlü bir marka bir Türk youtuber'ın 50.000 ci takipçisini kutlamak için bir etkinlik düzenliyor, benim için çok gurur verici bir durum daha çokları da olur inşallah 100.000 leri 4 gözle bekliyoruz.


 Ben sephoraya ulaştığımda tatlı Benefit çalışanları kaş uygulaması yapmaya başlamışlardı bile,
Görev aşkıyla çekim yapan Aylin , bloğu için tık tık  ve  arkasında da  beautidul and sweet blogunun sahibesi inci 
Görkem sanırım Erase Paste alışverişinde :)
Bu da yapılan küçük bir demo, porefessional'in gözenek kapatıcı etkisini yakından görmek için limonun pürüzlü yüzeyinde denedik. Benim zaten bayılarak kullandığım bir ürün.

Benefitin yeni çıkacak 2 ürünü  35 SPF li BB cream ki 4 gözle bekliyorum, gerçekten elime denediğimde yapısı çok hoşuma gitti, ağır olmayan pudralı görünüme dönen bir yapısı var ama tabi yüzde de denemek lazım.

Ve lolli tint , menekşe renci çok tatlı bir dudak yanak tinti.... Denemeli  ...

Yine Benefit'in en son çıkmış olan Porefessional Aget Zero Shine pudrası, bu ürünü yakında deneyip paylaşacağım.
 Görkinin şeker cupcakeleri :)
 Ve muhteşem selfimiz herkes tam çıkmamış ama önemli olan Gabbi ...
 Görkemle selfi denemelerimiz ikimiz aynı kameraya aynı anda bakamamışız hihihih

Ve bu da Görkem'in kamerasında toplu resmimiz, solda Görkemin takipçileri sağda blogger ve instagram tayfası. Alt Fotoğrafta  güzellik kazanı ve instagramdan makeuphints ve mervekurtkaya de bizimleydi.
Bu tür etkinliklerin en güzel yani insanlarla tanışma fırsatı elde etmek. Kısa süre de olsa kanım kaynadı kızlara kısa zamanda tekrar görüşmek ümidiyle ayrıldık.

Benefit çalışanları Rana ve Selin hanım çok tatlılardı bizi çok güzel ağırladılar .Resimde sol baştan isimleri yanlış hatırlamadıysam  Aylin, Yeşim, Merve tanıştığımıza çok sevindim.

Bize hediye edilen minik çantalardaki 2 güzel ürünü de en kısa zamanda ayrı bir post ile paylaşacağım ya da elimde çok sevdiğim diğer Benefit ürünlerim ile birlikte bir Benefit yazı haftası düzenleyebilirim.

Seviler Buket.

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.