Maybelline Color Sensational 547 Pleasure Me Red Ruj | Bir Buket Kozmetik

Maybelline Color Sensational 547 Pleasure Me Red Ruj

/ 4 comments
Selam ...

Bugünün ürünü yılbaşı indiriminden aldığım Maybelline Color Sensational  547 Pleasure Me Red Ruj. Fiyatını tam hatırlamıyorum ama indirimle 11-12 lira gibi bir fiyatı vardı. Böyle bir ruj için kesinlikle uygun bir fiyat.

Hello....

Todays product is Maybelline Color Sensational  547 Pleasure Me Red Lipstick that I got from last sales, I cant remember well but it was like 11-12 TL at sales. I think its very good price for a good lipstick.


 Bu rujlara arkadaşım almalısın diye tutturana kadar hiç ilgi duymamıştım, ama haklıymış çok beğendim, rengini vermesi, yumuşaklığı, dudakları kurutmaması ve uygun fiyatı harika ....

I never had interest in these lipsticks before till my friend recommend them to me, and she was wright I liked it alot, color pay off is good, its smooth, color is lovely, doesnt dry my lips and its affordable what more could I ask for.


Bu seriden var mı tavsiye edeceğiniz renkler, bir dahaki indirime 1-2 alabilirim.

Any other colors you might recommend from this line?

Sevgiler,Love
BUKET

4 yorum:

 1. Buket mutlaka pink brown ve chic plum renklerini de almalisin

  YanıtlayınSil
 2. 620 pink brown ve 162 feel pink :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle şiddetle katılıyorum Pink Brown ve feel Pink Nude istediğimde Pink Brown renk istediğimde feel Pink çok çok sevdiğim maç kinda Sexy ve foux bile papucunu dama attılar bu kış :))

   Sil
 3. Kırmızı ruj kullanamıyorum ama bu başkalarında beğenmeme engel değil :) Çok yakışmış.. Benim elimde bu seriden aldığım 620 Pink Brown var. Adı rengini belli ediyor sanırım. Çok hoş ve doğal bir renk. Tavsiye ederim..

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.