Sleek Vitange Romance Collection / Vintage Romance Koleksiyonu | Bir Buket Kozmetik

Sleek Vitange Romance Collection / Vintage Romance Koleksiyonu

/ 2 comments
Selam Kızlar,

Bu koleksiyon çıkalı epey oldu ama fotoğrafları eklediğim halde bir türlü elim yazmaya gitmedi, sanırım fotoğraf kalitesinin çok iyi olmamasıyla alakalı bir süre bu konuda sorun yaşadım, şimdi düzelti çok şükür ama elimde olan eski fotoğrafların yazılarını yazmaya devam edeceğim :)

Hi Girls,

Its been a while since this collection came out, I added the pictures before but didnt have time to write , I know the picture quality is bad maybe that stopped me from writing I have had some problem about it , i figured it out finally but I still have some old pictures to post ...


Dediğim gibi foto kötü elim kirli gibi görünüyor :( ama renklerin muhteşemliği ortada, özellikle alt sıraya bittim, çok çok güzel üst sıradaki bronz renkleri de ayrıca güzel 10 numara bir palet tabi ki koyu renkleri mor-mürdüm tonları seviyorsanız.

As I said before my hand looks a bit dirty :( but you can see how amazing the colours are, especially the bottom row, loved them also the bronze colour on top.  Perfect palette  if u love purpley dar colours.

Sleek paletlerinin kalitesi hakkında çok konuşmaya da gerek yok , fiyat performans açısından oldukça başarılılar.

WE dont need to talk much about Sleek quality, price is budget friendly and quality is very good.

Bu seriden aldığım bir diğer ürün ise Antique allık, çok doğal tonlarda özellikle paletteki koyu renklerle baskın bir makyaj uygulaması yaptığınızda böyle doğal tonlu bir allık çok güzel duruyor.

I also got the blush from this collection , named Antique, its very natural especially if you combine it with dark colour eyeshadows from this collection.

Çok şükür bu resim daha iyi çıkmış dediğim gibi çok doğal açıktan buğday tenliye döndüklerde güzel olacağını düşünüyorum, çok koyu tenlere pek uygun değil gibi. Yapısı yumuşak kolay uygulanıyor, tenle bütünleşiyor.

Thankfully this swatch picture is a bit better, as I mentioned before  it is very natural if u have fair to medium complexions it ll suit you well, dont think it ll be great for dark skin tones. Its smooth , easy to blend.

Hala bulunması mümkün ürünler...

They are still avaliable online web sites.


Sevgiler
BUKET

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.