Catrice Liquid Metal Farlar /Eyeshadows | Bir Buket Kozmetik

Catrice Liquid Metal Farlar /Eyeshadows

/ 9 comments
Selam Canlar,

Catrice ile Esra sayesinde tanıştım biliyorsunuz, bu arada o da blog yazmaya başladı merak edenler buraya tıklayabilir. Ona üye olur benimde selamımı söylerseniz çok hoş olur.


Hi Loves,

I find out about Catrice because of Esra, she just started a blog, both in German and Turkish, check it out from here and tell her my greetings.

Bu farlar benim favorilerim arasında şimdiden Esra dan benim için diğer renkleri de almasını istedim. Çok sevimli görünüyorlar, çok pigmentliler, kolay blend ediliyorlar , ay şok güzeller... Bana biraz MAC extra dimension farlarını yapı olarak anımsattılar. Şimdi bendeki renklere bir bakalım

These are one of my fav. shadows I asked her to get me more colours already, they look super cute, very pigmented easy to blend, ah sooo amazing... They kinda remind me Mac's extra dimension shadows texture, Lets check out the colours I have.

050 We're the inner purple

060 Petrol Pan


C01 So Classy (Limited Edition)

080 Mauves like jagger
070 Gold Leaf Me


Love, BUKET
9 yorum:

 1. Son ikisine bayildimm gule gule kullan :)

  YanıtlaSil
 2. Çok güzeller. :) Mart'ta Almanya'ya gideceğim ve mutlaka bu farlara bakacağım. Güle güle kullan.

  YanıtlaSil
 3. so classy,petro pan ve gold leaf me :D

  YanıtlaSil
 4. Bende Almanya'dan yakında tatile gelecek olan tanıdıklara 3 rengini sipariş ettim sende böyle güzel yorumlar yazınca dahada sabırsızlanmaya başladım.:)

  YanıtlaSil
 5. Renkleri çok güzelmiş gule gule kullan canım

  YanıtlaSil
 6. Simdi gördüm:D Bak simdi bana bu renkler cok güzel gözükyor baskasi paylasinca ürün kiymete bindi iyimi :D Güle güle kullan sekerim. Kiskanc ve fesatligimdan bende tüm renklerini alicam :P :D

  YanıtlaSil
 7. ben o kadar sık gidiyorum almanya ya ki satıldığı mağazalarıda sürekli gezerim aslında ama hep başka markalara bakmaktan bunları görmemişim:) ve görür görmezde oradaki aileme hemen siparişini veriyorum:))

  YanıtlaSil
 8. Bu markayı ilk kez duydum renkler harika güle güle kullan :)
  bakimlikedi.blogspot.com

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.