Real Techniques Sponge /Sünger | Bir Buket Kozmetik

Real Techniques Sponge /Sünger

/ 1 comment
Selam Canlar,

Real Tecniques bu süngeri çıkarttığında çok ama çok merak ettim. çünkü ben bir Beauty Blender aşığıyım, bir çok benzerini denedim, aslında hepsi sünger olarak işlerini yapsa da bence hiç biri BB'ye yaklaşamadı, genelde süngerlerin yüzeyi ve yapıları BB'den çok daha sertti.

Hi guys,

When Real Techniques came up with this sponge i was dieing to try it cos I am a big fan of Beauty Blender, and I have tried so much dupes which were ok for a sponge but not even close to BB, Something is special about this little pink thing but cant put my finger on...I guess most others were stiff and texture was different.

Real Techniques süngeri çok beğenenleri duyunca biraz ön yargım arttı, abartıldığını düşündüm.

I heard so many good things about RT and thought its a bit overhyped.

Ama bugüne kadar denediklerim arasında yapı olarak en çok benzeyen ürün oldu, çok ama çok yumuşak, aşağıda uzun zamandır kullandığım için yıpranmış olan BB yi görüyorsunuz, süngerlerin dokusu benziyor.

But its the best among the ones I have tried, so so soft texture is close to BB you can see my well loved BB below, old but still in good condition.
Değişik şeklini de kullanışlı buldum. BB yi çok ama çok sevsem de arada fiyat farkı yuksek, elimde bolca da BB yedeğim var ama hepsi tükense sanırım bundan alabilirim ya da söyle söyliyim ben ikisini de elimde bulundurup ikisini de kullanmayı tercih ederim ama bana birini alıcam fazla da para vermiyim derseniz, gönül rahatlığıyla RT olanı alın aynı işi görür diyebilirim.

I also like the shape it is convinient, I love my BB but there is a big price difference and I have back ups so when they are all gone I may go back to RT again or the best way for me would be to have them both, if you ask me which one to buy and if u are on a budget i would say go for RT cos it is pretty amazing.

NOT: Daha evvel 2 tane BB değiştirdim bu benim üçüncüm, gördüğünüz gibi yapısı hala sağlam, süngerlerime iyi bakıyorum ben de hiç parçalanan olmadı, RT nin sağlamlığı hakkında şimdilik bilgi veremiyorum ilerleyen aylarda o bilgiyi de eklerim ...

PS: I have used 2 BB before this is my 3rd, as you can see it is still in good shape , I take good care of my tools, dont know if RT will hang on this well or not but i ll update in time.


SEVGİLER,love
BUKET

1 yorum:

  1. Ben de yeni aldım kullanıyorum ama şimdiye kadar çok beğendim

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.