MAC QUARRY EYESHADOW / MAC QUARRY FAR | Bir Buket Kozmetik

MAC QUARRY EYESHADOW / MAC QUARRY FAR

/ 2 comments
Selam Kızlar,

Mac far serimizden bir far bugün blogda, bilmem daha önce söylemişmiydim ama elimde zibilyon tane far olduğu için hepsine şans vermek adına her hafta bir palet seçiyorum.


Hi Girls,

I told you all that I will write about all my MAC eyeshadows, here is the second one. I have shitloads of eyeshadows, so I am trying to give chance to all of them .
Uzun zamandır kullanmadığım Mac paletime elim gitti, ve ne kadar çok sevdiğimi hatırladım. Mac farlarım favorim olmamasına rağmen içlerinde çok sevdiklerim var.

I wasnt using my MAC palette for a long time, and when I started using it again I remembered how much I loved it. Don't get me wrong MAC shadows are not my favorites but I really like some of them.

Quarry en çok kullandığım renklerden biri, her türlü makyaja uyabilecek bir geçiş rengi. Mat yapıda  ve renk vermede hiç bir sorun yaşatmıyor.

Quarry is one of the most used colours in my palette, its a nice transmission color which can go with lots of colours. Its matte and doesnt have any problem with color pay-off.
MAC bu rengi hafif mürdüm-kahve diye tanımlamış her ne kadar resimlerde daha kahve çıksa da içinde mürdüm alt tonları bulunduran bir renk  en sevdiğim yanlarından biri bu.

MAC describes this colour as soft muted plum-brown, in my pictures it lokks moe brown but it definately has plum undertones, which makes me like it more.
Mac farlar tekli pot içinde 50 , refill pan olarak 37 TL ye satılıyor.

MAC eyeshadow prices in Turkey pot 50 turkish lira ( apx. 25 $) - refill pan 37 Turkish Lira ( 18.5 $)LOVE, BUKET

2 yorum:

  1. Tek başına bile kullanılabilecek güzel bir renge benziyor :)

    YanıtlayınSil
  2. merhaba buket,
    az önce youtube da izledim videonu ve sonra bloguna geldim :) sanırım seninle aynı ortaokul ve lisedeydik :) ama tanısmamıstık :) blogun harika özellikle makyaj koleksiyonunu cok begendim video dan izledim. bende bayılıyorum kozmetik vs olaylarına. bloguma beklerim mutlaka, seni takibe alıyorum. gorusuruz umarım :)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.