LUSH CHRISTMAS COLLECTION / LUSH YILBAŞI KOLEKSİYONU | Bir Buket Kozmetik

LUSH CHRISTMAS COLLECTION / LUSH YILBAŞI KOLEKSİYONU

/ 1 comment
HO HO HO .....MUTLU YILLAR......./HAPPY NEW YEAR

Kozmetik sevenler için yılbaşı koleksiyonları satışa çıkmaya başladı bile , Lush bayıldığım bir marka ve özellikle yılbaşı koleksiyonlarını 4 gözle bekliyorum.
For cosmetic lovers companys are coming out with new christmas collections, I was looking forward to get my hands on Lush's new collection.
Geçen sene elimde çok fazla sabun olduğu için sabunlarını almayı geciktirmiş, en sonunda da bulamamıştım.
Last year I did miss on the soaps and determined to get them this year.

Bu sene istediklerimin çoğunu aldım, ne yazık ki Lush'ın tüm çıkardığı ürünler Turkiyeye gelmiyor, eğer sizde İngiltere sayfasına bakarsanız ufak bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ama elimizde olan güzelliklerin tadını çıkarmak lazım. Aldığım sabunlar sınırlı üretim , bir tek Mr. Puch'ı almadım .... Öndeki krem rengi olan güzellik Snowcake, çok yumuşak kremsi bir yapısı var sanırım Lush'ın en nemlendirici sabunların ve çok hoş bir badem kokusu var çok beğendim.
Finally this year I managed to get most of the ones I wanted. Unfourtunately Lush doesnt bring all the collection products to Turkey, if you check the UK website you may have a slight dissapointment like me. But it is what it is and i will enjoy the ones that I can get. All the soaps I bought are limited edition, I think I just didnt get Mr. Punch.   The cream colored one in the front is snowcake, buttery and it is like the most moisturizing soap of Lush, and it has lovely almond scent which I liked.

Öndeki diğer sabun ise Snow globe, Lush bu sabunu kar kürelerinden esinlenerek yapmış, içindeki beyaz parçalar kar tanelerini simgeliyor, muhteşem bir turunçgil kokusu var hafif ferah kokuları sevenler için ideal.

The other one on right front is snow globe, instpiratiion was a snowglobe of course and the white parts are like snow flakes in them, I am in love with its scent , so fresh if you like citrus kind of scents.

Pembe olan Angel's delight ise daha tatlı şekerli bir koku güzel ama bu tarz kokular içinde Godmother benim favorim.

Pink one is Angel's delight is more sweet kind of scent i liked it but my fav in this range of scent would be Godmother.

Söylediğim gibi tüm sabunlar gelmedi bunlardan biri de Orange Jelly, hediye paketlerinden Zing in içinde yanında olan  Rub Rub Rub da almak istediğim bir scrub olduğu için kaçırmak istemedim, orange jelly şahane kokuyor, rub rub rub ise çok güzel bir peeling daha önce testerlerını denemiştim.

As I mentioned before we are not able to get all the soaps, and one of them is Orange Jelly and it is one in one of the gift boxes, I was planing to get Rub Rub Rub too so it was nice for me. Orange Jelly smells amazing and rub rub rub is a grat scrub I have tried testers before.


Paketin ve içindekilerin mavi turuncu bütünlüğü de çok hoşuma gitti. Detaylar detaylar napiim elimde değil yahu Başak burcuyum ben :D

And I liked the orange-blue theme on this box, details details cant help it I am a Virgo :D
Bu senenin Lip scrub'ı Santa's lip Scrub öncelikle şahane rengi ve tatlı kalpleri ile ilginizi çekiyor, ben yapısını bubblegumdan biraz daha ince buldum ki bu iyi, kokusu da çok güzel içinde hurma ve vişne bulunduruyor ve cola tadında mutlaka deneyin derim. Kışın soğuğununda yumuşacık dudaklar için

This year's lip scrub is Santa's lip Scrub , first of all what a lovely colour and cute hearts (details) I find the texture of it a bit thinner that bubblegum which is kinda better, nice Coke scent and it makes ur lips so smooth if u can manage to use it frequintly .

Santa Baby lip tınt ise güzel rengi olan bir ürün ama sanırım bu da bir nedenle satışa çıkamadı, bana hediye olarak verilmişti. :(

Santa Bany Lip Tint is a nice red coloured tint, this was a gift I guess it is not avaliable in Turkey somehow :(Gelelim duş jellerine, bu sene çıkan 3 duş jelini de beğendim. Ama hepsinden büyük boy almak istemediğim için sadece Snow Fairy den orta boyu aldım. Snow Fairy Lushın her sene çıkardığı muhteşem pamuk şekeri kokulu duş jeli şekerli koku sevenler kaçırmayın koşun koşun alın.

And now the shower gels; this year we had 3 lovely ones but I didnt want to get all in big sizes. I got big one from Snow Fairy , oh I love this one and it comes out every year , dont miss out on this one.
Ponche ise hafif ekşi bir portakal kokusu şişeden koklayınca çok hoş gelmese de suyla karışınca koku çok çok güzel oluyor en azından benim için  turunçgil kokularına bayılırım :)

And Ponche smells a bit sour doesnt smell soo appealing from the botttle but when u use it, it smells lovely I loved it.
3. duş jeli rose jam'i maalesef henüz alıp bu yazıya yetiştiremedim ama kesin bulursam mini boyunu alacağım çok değişik bir gül kokusu...

3rd one is Rose Jam , couldnt get my hands on it yet, but I ll definately get it , its a soft rose scent , even people who arent so crazy about rose scent loved this one..

Son olarak Snow Fairy Sparkle, çok sevimli bir melekçik, rengi süper olan bu masaj barı ben Suadiye Lushtan eve getirene kadar biraz yamuldu, kokusu Snow Fairy ile aynı dış katmanını elinize sürdüğünüzde hiç bir  ışıltı sim göremiyorsunuz ama bu melekçiğin içine saklanmış bir sim yumağı var kullanmadan elinizle hafifçe ezip simlerin yayılmasını sağlıyorsunuz, disko topu olma riski  var ışıltılı ve yağlı bir yapısı var o yüzden hemen sürüp işe gideyim hevesinde olmayın, İyice cildiniz çektikten sonra yumuşacık oluyor ve harika kokuyorsunuz.

Last but not least, this cute smushed angel is Snow Fair Sparkle , I bought it from a far away store and it got a bit smushed on my way back home, It has amazing color has the scent of Snow Fairy , Its a massage bar, It has a creamy part inside and that contains glitter, you have to squuze the middle and use it that way it makes your skin sooo soft and smeels amazing but it is buttery and glittery so you cant just apply it and go, have to be careful.

Umarım faydalı olmuştur.
Hope I can be helpful
LOVE BUKET

1 yorum:

  1. sabun değil sıkıştırılmış renkli pamuk şeker gibiler :) hepsi çok güzel kokuları da muhteşemdir eminin :)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.