LOREAL ELSEVE EXTRAORDINARY OIL | Bir Buket Kozmetik

LOREAL ELSEVE EXTRAORDINARY OIL

/ 3 comments
Selam Kızlar,

Sizi korkutuyor mu bilmem ama hem saçı hem cildi yağlı bir insan olarak yağ bazlı ürünlere hep ön yargı ile yaklaştım. Elseve Extraordinary Oil'i arkadaşlarımın ısrarı olmasa kesinlikle almazdım.

Hi Girls,

I dont know if you are scared like me but I dont get close to oil kind of products cos I have both oily hair and skin. I would never ever buy Loreal Elseve if my friends wouldnt recommend it.

İki cinsi var bu boyalı saçlara uygun olanı, çok beğendim. 1-2 pompa kuru ya da ıslak saça uyguluyorsunuz . ( saç uçlarına ) hemen emiyor ve yağlı bir görünüm kalmıyor saçları ağırlaştırmıyor. Saç uçlarındaki bakımsız görüntüyü elektriklenmeyi azaltıyor.

There are 2 different kinds this one is for colour treated hair, I loved it, I am using 1-2 pomps on dry or wet hair. ( not the roots) it absorbs so quickly and doesnt look oily or heavy. It prevents the unhealthy look at the ends.
Fiyatı 20 lira ama sıkça %50 indirimlere de giriyor. Çok severek kullandığım bir ürün. Tavsiye ederim.
Its 20 lira but you can find it with %50 percent of . I really loved it. Recommened it . 

Sevgiler Buket

3 yorum:

  1. Ben cok severek kullaniyorum cok memnun kaldm. Hele kokuusu muhtesem. Icerigi okadar ince ki asla yaglanma yapmiyor. Bayildim buna..

    YanıtlayınSil
  2. Ben cok severek kullaniyorum cok memnun kaldm. Hele kokuusu muhtesem. Icerigi okadar ince ki asla yaglanma yapmiyor. Bayildim buna..

    YanıtlayınSil
  3. Merhaba :) Postlarınızı severek takip ediyorum. Sizide kendi bloguma beklerim. Destek için siteme katılmanız beni çok sevindirir :)) http://nurundelidolublogu.blogspot.com.tr/

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.