Maybelline Color Tattoo Eternal Gold - Timeless Black | Bir Buket Kozmetik

Maybelline Color Tattoo Eternal Gold - Timeless Black

/ 7 comments


Selam Kızlar,

Bir çoğunuz için sadece bayram tatili bitti ama benim için hem bayram hem senelik iznimin birleşimi olan 3 haftalık uzun tatilim sona erdi, ağır bir pazartesi sendromu durumu anlayacağınız..

Maybelline ürünleri sıklıkla indirime giriyor, bunlar 1 önceki %50 indirimle kapmıştım, ciddi mana da beğeniyorum ve kullanıyorum bu ürünleri. Renklerine göre tek başına kullanabildikleri gibi harika bir baz oluşturup  üstüne sürülen renkleri de güçlendiriyorlar.

Altın rengi şimdilik çok fazla kullanmadım ama 1-2 sefer baz olarak kullandım, hoş bir renk ama siyahı gerçekten mükemmel özellikle dumanlı makyaj yapmayı seviyorsanız. Rengini güzel veriyor, kolay dağıtılıyor kalıp gibi kalmıyor her gün kullanmasanız bile elinizde bulunması gereken bir renk. İlk başta siyah biraz korkutucu olsa da güzel bir dağıtma fırçasıyla karıştırdığınızda çok güzel oluyor ben özellikle mürdüm ve mor krem farlarımla uygulamaya bayılıyorum.

Sevgiler
BUKET

7 yorum:

 1. bu indirimden bir tek siyahı almadım cesaret edemeyip, bak şimdi heveslendirdin beni artık yılbaşına.. ben de bayramdan önce 10 gün izindeydim sendrom kare olduk yani :-)))

  YanıtlayınSil
 2. İkisi de harika görünüyor.. Bende 3 rengi var, sanırım gidip siyahı da alacağım.. :)

  YanıtlayınSil
 3. Gold her zaman güzeldir :)) Güle güle kullanın..

  YanıtlayınSil
 4. Güle güle kullan.Bir de bu farları sürmeye becerebilsem,çok iyi olur.Sevgiler

  YanıtlayınSil
 5. ben bu siyahı eyeliner olarakta kullanıyorum :)

  YanıtlayınSil
 6. merhaba buket,
  bende bronz rengi var göz kapağım çok yağlı olduğu için kullanamamıştım denemek için avon far bazı aldım dün onunla beraber uyguladım ama bronzun canlı güzel rengi kayboldu. sizce baz mı canlılığını rengin yok etti yoksa benim kullanımım yüzünden mi olmuştur az mı uyguladım tattoo yu acaba?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. baz aksine far renginin yoğunluğunu arttırır
   kullandığınız baz çok ıslak yapıdaysa iyice kurumasını bekleyip farı daha çok pıt pıt hareketler ile 1-2 kat uygulamayı deneyin derim

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.