H&M ALLIKLAR - H&M BLUSHES | Bir Buket Kozmetik

H&M ALLIKLAR - H&M BLUSHES

/ 3 comments
Selam Canlar,

H&M kozmetik ürünleri sonunda ülkemizde , ne yazık ki her mağazada yok sanırım ben Zorlu Center dan buldum. Bu seferlik çok fazla bir şey almadım, resimde gördüğünüz 3 allık dışında 1 göz fırçası 3 tane de oje aldım.

Hi all,

H&M cosmetic is finally in our country, cant be found in every store yet though but I got mine from Zorlu Center. This time I bought 3 blushes, 3 nail polish and 1 eye brush.


Bu süper görünümlü allık sadece görüntüsü için bile alınır ama pigmentasyonu ve rengi de süper tabi kırmızı allıkları seviyorsanız, açık tenliler dikkatli olmalı diğer tüm allıklar gibi bu da 8.95 gibi uygun bir fiyata geliyor.

This super cute blush is adorable , you can just buy it for its look but also very pigmented and nice colur if you like red blushes, fair skin tones have to be carefull with this . Like all the other blushes this one costs 8.95 TL .Bu diğer 2 allık da çok güzel, ben 2 tane canlı rengi seçtim ama bunun dışında 4-5 daha soluk günlük kullanılabilecek renkler de vardı, favorim sugar Coral. İkiside yumuşak , bol pigmentli, kolay karıştırılabilen ve ucuz allıklar , paketlerine bayılmadım ama bu fiyata harika.

These 2 other blushes are also lovely,  I chose the 2 most vibrant colours but there 4-5 other more daily wearable colours too. My personal favorite is Sugar Coral its so lovely. Both are well pigmented soft, easy to blend and also cheap. Not crazy for the package but no big deal.
SEVGİLER,love
BUKET

3 yorum:

 1. Güllü olan çok tatlı duruyor Ataşehir Brandium AVM de var mı ki acaba boşu boşuna gitmeyelim :) güzel günlerde kullan bu arada Almanya alışverişini izlerken kendimden geçtim onlarda çok güzel P2 fond. bende çok merak ediyorum onunla ilgili bir makyaj videosu çekebilirseniz süper olur :)
  hazioz.blogspot.com

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. evet brandium'da var ama çok çabuk bitiyor ürünler ben oradan aldım bütün aldıklarımı :-))

   Sil
 2. güllü olanı ben de aldım öbür allıkları artık alamadım abartmamak için ama her an gidip alabilirim ..

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.