Flormar Passionate Dots Serisi | Bir Buket Kozmetik

Flormar Passionate Dots Serisi

/ 3 comments
Flormara kocaman bir alış daha bu piyasa içinde koleksiyon çıkarma politikasını anlayabilen tek yerli marka bence. Biz kadınlar için ambalaj çok önemli , bu açıdan da büyük bir gelişme içerisinde o kesin...

Altını çizerek ve üzülerek belirtiyorum ki bu ürünleri kendi paramla aldım, bir çok bloggera gönderildiğini göreceksiniz. Ben onlardan değilim.


Congrats to Flormar again, its the only brand who get the collection idea in turkey and also we ladies cant say no to cute packaging and they know it well.Sadly I have to mention that I bought these products with my own money, Flormar sent those to many many bloggers but not me...O yüzden  hemen fikirlerime geçebilirim, koleksiyondan 3 parça aldım, 3ünü de beğenerek aldım sırf meraktan değil ama o terracotta yok mu onun ambalajı çok etkili oldu, çok ama çok tatlı.


Therefore here are my thoughts, I just got 3 pieces from collection and i bought them cos I liked them not just cos of curiosity, but cute packaging of the powder helped a bit :)

Flormarın rujlarını genellikle beğeniyorum hele revolution serisi favorilerimden, yine dayanamayıp kırmızı aldım rengini yapısını çok beğendim 3-4 gündür deneme imkanım oldu ürünleri uzun saatler kullanmasam da bir kurutma problemi yaşamadım. Rengi PD 22

Çok fazla renk seçeneği yok ama sabit olmayan bir seri için çok fazla renge de gerek yok.

I generally like Flormar's lipsticks and this is no exeption . especially Revolution line is my fav. and again I bought a red this is a daily red I can say. used it for 3-4 days and and ,it didnt dry my lips.

There werent many colour choises but u dont need much in a colection.
Koleksiyon da çok hoş 2 adet büyük far paleti vardı açıkçası onlarda gözüm kaldı ama hepsini birden alamadım . Koleksiyonun tek eksiği bence simli olmayan allıklar, 2 renk te allık olsa kesin çok satardı.

Yine koleksiyonda transparan loose pudra da var , onu da şimdilik almadım.

Colection has 2 pig eyeshadow palets , i still want them. I think this collection needed 2 colours of matte blushes.

And there were a transparent loose powder too, which I didnt get this time.

Eyeliner almayı düşünmüyordum ama rengine vuruldum ışıltıları olan koyu bir haki , süper yapısı yumuşaçık ben bu fırçayı kullanmayı tercih etmiyorum ama isteyen kullanabilir tabi, çok kolay sürülüyor ama dağılan bir yapısı yok bende bir akma problemi yapmadı.Eyelinerların siyah mavi ve yeşil olmak üzere 3 rengi var.

I wasnt thinking of buying an eyeliner but I instantly fall in love with the colour , drak green with shimmer, perceft its smooth easy to apply , it has a brush which I dont prefer to use but it is useful incase of emergency. It doesnt smudge once its dry. It has 3 colour black blue green.


İşte aşkım terracotta pudra , 2 rengi var diğeri daha bronz bu da açık şeftali allık olarak kullanılacağı gibi buğday ve daha koyu tenlerde aydınlatıcı da olabilir. 25 gr devasa boyuyla ömür boyu bitmez.

Ama çok sevimli gerçi bu kadar büyük ambalajlı ürünü sora nereye sokalıcam diye de düşünmüyorum değilim :)

Ürünün içinden sevimli bir pudra pufu çıkıyor, biliyorsunuz benim youtube adım pudra pufu (powderpuff) manasına geliyor. Çok sevdim ama allık yada aydınlatıcı olarak kullanım için uygun değil, dekolte bölgenize biraz işiltı vermek için olabilir ama bu ton nasıl durur denemedim belki bronz tonlu olanında daha uygun olabilir.

And my love terracotta powder , 52 , it has 2 colours the other one was more bronze this is a soft peacy color can be used as blush and also highlighter on darker skin tones. It is huge 25 gr. 

It has cute puff in it the tin box as you know my youtube nickname is powderpuffbb   :) I love  the puff to from this reason but not usefull with this product I would prefer a fluffy brush, you can use it for neck maybe with the other bronze colour.
Aldığım 3 ürüle toplam 62 lira gibi bir fiyat verdim. Tam fiyatları için flormarın web sayfasına bakabilirsiniz.

I paid about 62 TL for all these 3 products cant remember the exact prices you can check Flormar's web page.


Sevgiler BUKET

3 yorum:

  1. nee 62tlmi flormar neden bu kadar yükseldi yahuuu !! :(

    YanıtlayınSil
  2. Buket abla flormar aştı kendini far paletini aldınmı onu göremedim çok güzel renkleri var görmen lazım ben aldım valla heemen kaçırmadım:)

    YanıtlayınSil
  3. Ben de sırf ambalajından dolayı aldım terracota'yı, lakin nasıl kullanacağımı bilemiyorum =) Sadece allık olarak mı kullanıyoruz yoksa tüm yüze sürülebiliyor mu? Ayrıca ben de tema yaratma konusunda çok başarılı buluyorum flormar'ı. Her ne kadar her geçengün fiyatları artırsalarda bir Türk markasının - İnşallah hala öyledir- dünya çapında başarılı olması çok hoşuma gidiyor.

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.